Sportujeme v páru

Sportujeme v páru

Položte si nyní ruku na srdce a zodpovězte si otázku – dodržujete ještě své novoroční předsevzetí týkající se hubnutí? Drtivá většina lidí skončila se svým novoročním předsevzetím poměrně brzy, to však neznamená, že nemohou najet na hubnoucí proces znovu. Ať už se statečně držíte nebo jste se rozhodli skončit s hubnutím, máte nyní příležitost opět začít sportovat a hýbat. Přece jen bez pohybu jen stěží dosáhnete vysněného těla. Doporučujeme sportovat v páru, ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne.  

V případě, že se rozhodnete sportovat se svým partnerem nebo partnerkou, je otázkou, jaký sport je vhodný či ideální. Přece jen existuje nespočet skvělých sportovních aktivit, které můžete vykonávat, některé sportovní aktivity však nejsou pro pár určené. Podívejme se proto na nejatraktivnější sportovní aktivity, které můžete provozovat se svým drahým protějškem.  

Badminton 

Badminton je oblíbený sport nejednoho z nás. Bohužel si mnozí myslí, že badminton je sport, který je možné vykonávat jen během letních měsíců, kdy nám počasí přeje a kdy hlavně nefouká. Jenže není to tak. Badminton je možné vykonávat i během ostatních ročních obdobích, jelikož se jedná o sport, který můžete vykonávat v nejedné sportovní hale. Stačí si jen pronajmout kousek haly a můžete hrát badminton o sto šest.  

Squash 

Podobně je na tom squash. Pokud se rozhodnete hrát squash, zapojíte taktéž především ruce, nohy a zpevníte zadeček. Je to ideální sport zvyšující fyzickou kondici, stejně tak badminton je na tom podobně.  

Běh 

Pokud chcete zhubnout, měli byste začít běhat. Běh je nejlepší sport ke spalování tuků a kalorií, ostatně samotnému člověku se ne vždy běhá dobře. Můžete si proto vzít parťáka, se kterým běháte zhruba stejně rychle. Může to být partner, partnerka, ale samozřejmě také přátelé.