6 jen těžko překonatelných sportovních rekordů

6 jen těžko překonatelných sportovních rekordů

Sportovní svět za dobu své existence zaznamenal nespočetné množství různých rekordů, které se samozřejmě poctivě zaznamenávají. Některé sportovní rekordy až tají dech, jiné jsou méně atraktivní, přesto si člověk klepe na hlavu a ptá se sám sebe, jak to vůbec mohl někdo dokázat. V současné době se samozřejmě stále najdou ti, kteří chtějí jednotlivé světové rekordy překonat. Je jen otázkou, jestli se to někomu podaří. Existuje totiž seznam těch sportovních rekordů, které jsou opravdu jen těžko překonatelné. Víte, jakých sedm sportovních rekordů se k těmto těžce překonatelným řadí? 

6 sportovních rekordů 

  1. Za první těžce překonatelný rekord se zasloužil BIll Mosienko, který je známý jako hráč NHL, který dal nejrychlejší hattrick v historii NHL. Trval pouhých jedenadvacet vteřin! Tento rekord se zdá být až nemožný, nemůžeme se divit tomu, že se dostal mezi jen těžce překonatelné rekordy.  
  1. Bill Russel se zasloužil o druhý těžce překonatelný sportovní rekord. Tím rekordem bylo nejvíc mistrovských titulů v NBA, které byly zároveň získány jedním hráčem. Bill Russel pomohl k vítězství jedenáctkrát během třinácti let.  
  1. O další těžce překonatelný rekord se zasloužil Cal Ripken Jr., který se zasloužil o nejvíce odehraných zápasů v řadě v MLB. Odehrál neuvěřitelných 2632 zápasů, a to v Major League Baseball. 
  1. Další rekord má na svědomí Wilt Chamberlain, který udělal nejvíce skoku v jednom utkání NBA. Doskočil pětapadesát míčů během jednoho basketbalového utkání.  
  1. U Wilta Chamberlaina ještě chvilku zůstaneme. Tento člověk se totiž zasloužil o další těžce překonatelný rekord, a sice dal nejvíc bodů v zápase NBA. Dodnes je jediným hráčem, kterému se povedlo skóre 169:147. 
  1. O další rekord se zasloužil Wayne Gratzky, který dal nejvíce kanadských bodů v jedné jediné sezoně. Bylo to neuvěřitelných 215 bodů!