Pánové, ženíte se

Pánové, ženíte se? Víme, jak se na svůj velký den obléknout

Nejen ženy, ale také pánové velmi prožívají svůj svatební den. Nemůžeme se tomu divit, vždyť pánové si přejí, aby tento den byl jen jednou za život, navíc chtějí, aby vše bylo naprosto dokonalé. Mnozí muži se dokonce snaží, aby na své vlastní svatbě byli velmi styloví, a to se v mnoha případech podaří – pokud tedy dají na tipy, které zmíníme.

Nejen ženy se zajímají o to, co se nyní ve svatebním světě nosí. I ve svatebním světě se módní trendy mění jako na běžícím pásu, je proto dobré se informovat. Pánové se také kupodivu informují, chtějí, aby jim to slušelo a aby své nevěstě neudělali ostudu.

Jelikož je mnoho možností, jak se muž může obléknout, přinášíme tipy na to nejmodernější, co na sobě muž ve svůj velký den může mít.

Modré obleky jsou jasnou volbou

Jestliže se ženíte v chladnějších měsících, určitě chcete mít oblek. V ideálním případě by se mělo jednat o modrý oblek, který se doplní o hnědé doplňky. Hnědý by měl být zejména pásek, také boty by měly být ve stejné barvě. Nezapomeňte na hodinky, i ty by měly být součástí outfitu.

Při volbě modrého obleku si dejte jen a pouze bílou košili, kterou doplníte o manžetové knoflíčky. Ke košili se můžou dát tmavě modré kšandy, povoleny jsou také úzké kravaty, případně motýlek, který je dnes moderní zejména v dřevěném provedení.

Když se ženíte v létě

Pokud se ženíte v létě nebo v teplejších ročních období, svatba nemusí být tak formální, ale může být spíše ležérnější. V takovém případě zvolte společenské kalhoty ke kotníkům, k tomu mokasíny a lehkou košili k loktům. I když se to zdá být jako nevhodné na svatbu, taková je móda – takto se žení zejména mladí pánové, jejichž ženy mají šaty jako víla a na hlavě věneček.

Samozřejmě je v tomto případě možné outfit trochu upravit. Na nohou mohou být polobotky a kalhoty nemusí být ke kotníkům. Ovšem to už nebude vypadat tak stylově.