Kardigany

Kardigany různých barev a vzorů. Do jakých se nyní vyplatí investovat?

Přemýšlíte nad tím, že svůj šatník trochu oživíte? Možná chcete rozšířit sbírku svých kardiganů, které jsou stále stylové. Kardigany se dostaly do módy asi před pěti lety, od té doby se stále drží na žebříčcích nejoblíbenějších módních trendů. S těmito svetříky bez zapínání jste se jistě už setkali. Jsou to velmi krásné svetříky, které se nejdříve nosily jen v takovém provedení, které zdobily klopy. Dnes však koupíte spíše kardigany rovného střihu, které mají na boku rozparek.

Kardigany, jak jsme zmínili, jsou opravdu velmi dlouho v módě. Neuděláte tedy chybu, pokud své sbírky o další kardigany neoživíte. V případě, že nevíte, pro jaké kardigany se rozhodnout, poradíme vám.

I když na trhu dnes koupíte zejména jednobarevné kardigany, dnešní móda říká, že jsou modernější spíše vzorované kardigany, které nejsou všední. Lehce se kombinují s jednobarevným tričkem a jsou zajímavé – krásně oživí look, i když byl outfit původně nudný. Jenže jaké konkrétní vzory zvolit?

Indiánské vzory jsou nádherné

Různé indiánské ornamenty a vzory – to je to, oč tu běží. Právě tento vzor se dnes řadí k nejvíce stylovým. Jedná se o velmi atraktivní vzor, který zpestří a rozzáří každý outfit. Pokud přemýšlíte, co si obléknete k černému tričku a džínům, doporučujeme právě kardigan, který má indiánské vzory.

V současné době seženete zejména takové kardigany, které jsou ještě plné střapců a třásní. Nebojte se toho. Je to jiné, ale je to moderní.

I žíhavost má své fanoušky

Pokud jste milovníkem žíhaných svetrů,  doporučujeme si koupit kardigan, který právě tento vzor má. Dnes zakoupíte kupu žíhaných svetrů, v tomto případě máte štěstí, jelikož právě žíhané svetry jsou často dlouhé až ke kotníkům a ty jsou právě nejvíce in!