Co by nemělo chybět v šatníku žen po padesátce

Co by nemělo chybět v šatníku žen po padesátce

Je vám už před padesát a obáváte se jediného, a sice že už nebudete moct nosit kousky, které se vám líbily před lety? Sice nemůžete ve vašem věku nosit krátké crop topy nebo minisukně, ale můžete okouzlit svět s daleko elegantnějšími outfity. Ani po padesátce se nemusíte vzdávat záliby v nakupování nebo v módě jako takové, i po padesátém roce života můžete okouzlit svým outfitem víc než jakákoli dvacítka, co projde kolem vás.  

Abyste i ve vašem věku mohla tvořit opravdu krásné, nadčasové outfity, je nutné mít šatník plný věcí, které se dobře kombinují a ze kterých hravě vykouzlíte zajímavé styly. Prozraďme si několik kousků, které by vám v šatníku neměly chybět, pokud je vám přes padesát let.  

Praktické tenisky 

Tenisky se staly součástí módního světa. Zejména bílé tenisky jsou ty, které z nohy nesundá prakticky žádná žena. To, že je vám přes padesát, neznamená, že byste se měli vyhýbat bílým nebo jiným teniskám. I vy můžete nosit tenisky, dokonce budete velice stylová, pokud se pro nošení tenisek rozhodnete. Při výběru dávejte přednost praktickým, stylovým teniskám, které budou pohodlné.  

Perfektní džíny 

Nemusíte nosit jen kalhoty, které nosily ve vašem věku vaše maminky. Můžete se odvázat s krásnými stylovými džíny, s nimiž vykouzlíte hromadu úchvatných outfitů. Volte však spíše takové, které nejsou roztrhané. Musí vám zároveň perfektně sednout. 

Nadčasové boty 

Abyste vykouzlili opravdu krásné outfity, musíte vsadit na dobré boty. Váš botník by tak neměl postrádat hlavně nadčasové kousky, jako jsou oxfordky, také mokasíny nebo kotníková perka či chelsea boty Raději se vyhněte neforemným a masivním botám, jako jsou Uggs, které nejsou dobrou volbou ve vašem věku. 

Kromě zmíněných kousků se vyplatí mít ve svém šatníku také šaty s délkou ke kolenům nebo pohodlné legíny, které jsou neprůsvitné a které se snadno doplní o stylovou košili sepnutou v pase.