Základ dámského zimního botníku. Investujte do obuvi, která vám chybí

Základ dámského zimního botníku. Investujte do obuvi, která vám chybí

Bez zimní obuvi bychom se v aktuálním ročním období opravdu neobešli. V případě, že vám zimní obuv chybí nebo se vám rozbila, měli byste co nejdříve investovat do nové. V současné době máte opravdu na výběr, rozhodněte se pro tu stylovou, která vašemu oku rozhodně není cizí. Abyste nesáhli po nemoderním kousku, přinášíme vám pár tipů na konkrétní zimní obuv, do níž se vyplatí investovat. Víte, jakou konkrétní máme na mysli?

V případě, že zimní botník nemáte ještě přeplněný, měli byste investovat do bot, které vám nyní sepíšeme. Jednotlivé zimní boty totiž tvoří základ dámského botníku a jednotlivé modely jsou opravdu nepostradatelné. Máte je všechny?

Kozačky nad kolena pro teplejší dny

I zima má své dny, kdy je trochu tepleji než obvykle. V takových chvílích byste měli vytáhnout kozačky nad kolena, která si zamilujete pro jejich stylovost a modernost. Kozačky nad kolena jsou kousek, který je v módě už dva roky. Ideální je, když je zkombinujete s šaty nebo sukněmi, nebojte se kombinace s dlouhými módními kousky.

Šněrovací boty jako hit letošního roku

Šněrovací boty, konkrétně boty, které jsou úzké a nad kotníky, jsou hitem letošního roku. Jedná se o nádhernou obuv, kterou nemusíte ani dlouze šněrovat, jelikož ji koupíte se zipem na boku. Jsou to velmi vkusné boty, které si zamilujete – dají se kombinovat k elegantním lookům i k ležérním outfitům.

Klasické kozačky jako nestárnoucí hit

Samozřejmě ani na klasické kozačky do půl lýtek či po kolena nezapomínejte. Jsou to nestárnoucí hity, kterými nikdy nic nezkazíte. Musí vám ale pořádně padnout, nepadnoucí kozačky působí nehezky.

Farmářky pro milovníky ležérnosti

Milujete ležérnost a pohodlí? Farmářky jsou ideální obuví, kterou koupíte i zatepleném provedení. Hodí se tedy i do zimy.