Výroba šortek

Vytvořte si ze starých džínů šortky. Poradíme, jak na to

Letních kousků je na pultech obchodů stále velké množství. Jenže pokud chodíte často nakupovat, jistě jste si všimli letních slev, které dosahují obrovských procent. A právě letní slevy mohou za to, že potřebné a hledané velikosti jsou zkrátka vyprodané. A tak nám nezbývá nic jiného, než si takový letní kousek vytvořit v pohodlí domova. Otázkou je, jak na to. Podívejme se tedy například na šortky, které snadno a lehce vytvoříme ze starých džínů.

Šortky si umí každý doma vyrobit. Zkrátka jenom vezme staré džíny a ušmikne si je v požadované délce. Tím práce mnohých z nás končí, jenže to je velká škoda. Z takových ustřižených šortek si totiž můžete vytvořit něco mnohem stylovějšího, když zapojíte svou kreativitu a necháte se inspirovat našimi tipy, které poradí, jak z klasicky ustřižených starých džínů vytvořit šortky tak stylové, že se mohou rovnat těm, co se koupí v obchodech.

Požijte šmirgl papír

Jestli jste si v minulosti dělali ze starých džínů džíny stylové, víte, že se používá šmirgl papír, díky kterému se dosáhne krásných, ledabylých děr. Jelikož jsou díry populární a moderní, neváhejte a vezměte šmirgl papír i na ustřižené šortky. Jenom si dejte pozor, ať nejsou díry po celé délce šortek, protože jinak šortky nezakryjí to, co by zakrýt měly.

Když ne šmirgl papír, volte perličky

Pokud sledujete aktuální módní trendy, víte, že jsou nyní velmi populární perličky. Ty nyní pokrývají nejen džíny, ale také šortky. Když si doma budete tvořit své vlastní šortky, nezapomeňte je pokrýt perličkami. Vytvoříte si tak elegantní kousek, který bude splňovat přesně to, co aktuálně stylový kousek splňovat má.

Nebojte se vytahaných nitek

Stejně tak jsou populární “ledabyle ustřižené” šortky. Takového dojmu docílíte tak, že si pinzetou vytaháte pár nitek, které ledabyle působí. Dejte si ale pozor, ať to nepřeženete.