Výhodná aerolinka

Jaké linky patří mezi nejvýnosnější?

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na dovolenou letadlem? Zajímejte se vždy o to, jaká má aerolinka odezvy, pokud s ní letíte. Každá aerolinka je jiná, každá nabízí jiný komfort a každá jinak prosperuje. Zajímejte se o ni, ať nejste negativně překvapeni. S výběrem vhodných a ideálních aerolinek by vám mohl pomoct zajímavý seznam linek, které se zařadily k těm nejvýnosnějším. A nejvýnosnější jsou ze dvou důvodů – buď jsou oblíbené kvůli svému komfortu, nebo kvůli své ceně. Ať už je to z jakéhokoli důvodu, o něčem to svědčí.

Každým rokem se sestavují žebříčky, které pojednávají o tom, jaké aerolinky jsou nejpopulárnější, které jsou nejčastěji využívané či kolik vydělávají. Všechny sestavené žebříčky vám mohou velmi pomoct při rozhodování, s jakou se vydáte na svou vysněnou dovolenou.

V nedávné době se například na světlo světa ukázal zajímavý seznam, který srovnal nejvýnosnější aerolinky světa. Jaké se octly mezi těmi nejvýhodnějšími?

Nejvýnosnější letecké trasy

Podle všeho se mezi nejvýnosnější letecké trasy řadí linka z londýnského Heathrow, která létá na newyorské letiště JFK. Za poslední rok vydělala přes miliardu amerických dolarů, což je zhruba dvaadvacet miliard korun.

Obecně lze říct, že londýnské aerolinky ovládly žebříček. V žebříčku se jich totiž vyskytuje rovnou pět.

Jaké další linky jsou výnosné?

K těm nejvýnosnějším aerolinkám se také řadí ta, která létá mezi Melbourne a Sydney. Podle žebříčku je rovnou na druhém místě. Společnost Qantas, který se takovými lety pyšní, se však zařadila mezi nejvýnosnější právem. Vždyť jen za jeden jediný den proběhne přes šedesát letů zmiňované trasy. Podle odhadů si vydělá necelých devět set milionů dolarů, což je necelých dvacet miliard korun.

K dalším výnosným aerolinkám se řadí také Emirates nebo Singapore Airlines.