První rande

Tři tipy, podle kterých vyberete look na první rande

První rande je velkolepá událost, při níž chcete druhou polovičku oslnit. Než se tedy vydáte na první rande, stojíte i hodiny před zrcadlem, než vyberete ten svůj vysněný look, o němž si myslíte, že oslníte hned, co vejdete do kavárny. Mnoho žen však dělá tu chybu, že si obléknou outfit, v němž se necítí. I když by kdekdo řekl, že to nevadí, že jde o to ukázat se, pokud se v oblečení necítíte, nikdy neuděláte dobrý dojem. Proto se řiďte následujícími třemi tipy, díky kterým složíte look, v němž se budete cítit dobře a díky kterému i zaujmete.

1) Pohodlnost především

Na první rande se nemusíte obléknout do nejvíce elegantního outfitu, který doma máte. Oblékněte se raději do něčeho pohodlného, protože jenom v pohodlném oblečení se budete cítit dobře. Nikdo netvrdí, že pohodlné oblečení není stylové. Pokud se cítíte dobře v teniskách, nazujte si tenisky. Netrapte se v lodičkám, díky kterým byste na prvním rande skuhrali, že vás bolí nohy. Raději si oblékněte džíny než úzkou vypasovanou sukni, v níž sotva uděláte krok.

2) Oblečte se do červena

Abyste si byli jisti, že muže na prvním rande oslníte, pořiďte si něco červeného, do čeho se posléze oblečete. Červená barva hned zaujme, ženy v červené jsou na první pohled přitažlivější. Nezáleží na tom, jestli sáhnete po červených šatech, po červené sukni nebo po červeném topu. Důležité je, že se oblečete do výrazné červené barvy, které si muž všimne na první pohled.

Červená se označuje za takzvanou „první signální“.

3) Když ne červená, tak černá

Mnohé ženy si bohužel na červenou netrumfnou. V tom případě je tou nejlepší volbou černá barva, kterou si zamilujete. Černá je nadčasově elegantní a je stále vhodná. Navíc ženy ocení to, že opticky zeštíhluje. Není tedy důvod, proč nesáhnout právě po černé barvě.

Ideální je, když si oblečete černé šaty nebo černý, elegantní top. Výjimečně působí i sako, které se hodí i k obyčejným, ležérním džínům.