Šaty, které zakryjí břicho. Jaké si pořídit?

Šaty, které zakryjí břicho. Jaké si pořídit? 

Každá žena má trochu jinou postavu a právě postava je tím největším pomocníkem, který určí, jestli půjdou nebo nepůjdou drobné nedokonalosti vidět. Zatímco některé ženy se na to neptají, jiné pokládají své figuře otázky. Pojďme si prozradit, jaké konkrétní šaty mohou schovat například větší bříško, se kterým drtivá většina žen bojuje.  

Větší bříško aneb postava ve tvaru jablka 

Pokud máte větší bříško, ovšem štíhlé dolní končetiny, máte postavu ve tvaru takzvaného jablka. Vaším úkolem je při každodenním sestavování outfitu myslet na to, že musíte zakrýt hlavně bříško a boky, musíte tedy vytvořit pas.  

Právě pokud se vám podaří pas vytvořit, nedokonalosti budou na první pohled neviditelné. Vytvoří se takzvaná silueta přesýpacích hodin, kterou vytvoříte prakticky vždy například za pomoci pásku nebo stuhy uvázané kolem pasu. 

Pouzdrové sukně nebo sukně do „A” 

Abychom však při nakupování oblečení věděli, po čem konkrétně sáhnout, hledat bychom měli takové alternativy, které jsou dobře střižené, respektive střižené lichotivě pro naši postavu. V případě, že máte bříško větší, nejlepší jsou šaty s pouzdrovými sukněmi a také se sukněmi, které jsou střižené do písmene A. V obou případech mluvíme o něčem, co dokonale vyzdvihne a vyrýsuje pas, čímž se zahalí nedokonalosti. 

Nemusíte se však upínat pouze na tyto dva střihy šatů, ale také na zavinovací alternativu. Díky tomu, že si zavinovací šaty můžete přizpůsobit podle sebe, můžete hezky zvýraznit pas přesně tam, kde ho zvýraznit potřebujete. Každé šaty vám tak budou dokonale sedět. 

Lodičky jako nejlepší přítel 

Kromě toho, že bychom měli nosit oblečení konkrétnějšího střihu, měli bychom také sázet na lodičky, které jsou ideální obuví nejen k šatům a sukním. Dokážou totiž opticky prodloužit postavu, a tím pádem přilákat pozornost lidí právě na tuto část těla, zatímco se pozornost odtáhne od většího bříška.