Oživení šatníku

Proužky, puntíky i minimalistické vzory. Poradíme, čím dalším oživit šatník

Pokud nahlédnete do šatníku drtivé většiny žen, zjistíte, že ženy postrádají ve svém šatníku barvy, vzory a jedinečnost. Většinou se šatníky skládají z černých barev, neutrálních kombinací a mnohdy se najde jenom jeden výrazný kousek, který by případně měl oživit dámský outfit. V současné době ale letí právě to, co ženám v šatnících chybí, a to barvy a vzory. Nebojte se po kouscích oblečení sáhnout, pokud bude v jiné než v černé nebo v podobné neutrální barvě. A už vůbec se nebojte motivů. Jak jsme zmiňovali, mezi nejatraktivnější věci patří ty, které na sobě nesou proužky, puntíky či minimalistické vzory, ale s tím ani zdaleka nekončíme.

Kdysi by člověk řekl, že ženy nekupovaly oblečení se vzory nebo pestrobarevné kousky, protože se v obchodech vyskytovaly minimálně. Jenže nyní je všechno jinak. V současné době se v obchodech nachází tolik pestrobarevných kousků, tolik kousků s různými motivy a nádhernými vzory, že je doslova hřích je v obchodech nechat. Neudělejte proto tuto chybu a raději své šatníky oživte. A čím? To vám prozradíme a poradíme.

Vzory

Jak jsme zmínili, mezi to nejatraktivnější, co můžete v šatníku mít, patří vzory. Pokud se rozhodnete pro koupi puntíkovaného nebo proužkovaného svetru, uděláte to nejlepší, co jste udělat mohli. Kromě toho oslníte i s minimalistickými vzory, ať už jsou to vzory jakékoli. V nedávné době se preferovaly miniaturní kytičky, nyní se preferují minimalistické vzory ve formě ptáčků či jiných zvířátek. Ať už se rozhodnete pro cokoli, neváhejte nad tím dlouho. Zkrátka po tom sáhněte, ať už se vám zdá kousek jakkoli mladistvý a živý.

Barvy

Stejně tak oživte svůj šatník barvami, a to konkrétně barvami duhy. To je totiž to, co aktuálně letí, co je nyní v módě. Barvy duhy jsou však vesměs jakékoli barvičky, jenž se je nebojte kombinovat do outfitu, který na sebe obléknete. Čím barevnější outfit bude, tím je to nyní lepší. Využijte tedy toho, že je léto v plném proudu. Barvičky k létu patří stejně jako vysoké teploty nebo otevřená koupaliště.