parádní kousky

Objevte parádní kousky, které vás donutí k pohybu.

Léto je pryč a s ním i úmorná vedra, ve kterých se nám nechtělo se ani pohnout. Podzim je tedy obdobím, kdy se dá dobře cvičit, Zejména pak doma nebo v tělocvičně. Bohužel je také fakt, že spousta lidí s příchodem podzimu ztrácí motivaci. Ono se v podstatě není čemu divit. Na podzim na sebe navlékáme hrubé svetry a mikiny, a mnohdy tak naprosto zahalíme naši postavu a naše linie. Navíc se blíž zima, která s sebou přináší mohutné zimní bundy a kabáty.  Mnoho z vás pak může mít pocit, že začínat se cvičením, zdravou stravou a celkově s formováním postavy a úpravy životosprávy teď začínat nevyplatí, a že bude lepší počkat a začít až po novém roce.

Důležité je si ale uvědomit, že pokud budete mít ve cvičení a dodržování zdravého stravování dlouhou pauzu, bude se vám k tomu později hůře vracet. V podstatě budete začínat opět od nuly. Navíc svátky přinesou cukroví a různé další laskominy, které se na vaší postavě také mohou podepsat. Když tedy začnete se cvičením již na podzim, udržíte se v kondici, snížíte dopad vánočních dobrot a budete fit celý rok!

Jak se ke cvičení donutit a motivovat? Samozřejmě přes pěkné kousky, ve kterých bude radost cvičit, a které budou vypadat skvěle. Kam se pro takové modely vydat a kolik za pohodlné sportovní oblečení obvykle zaplatíte?

Hurá do nákupního centra!

Ano, pohodlné, praktické a přitom stylové tepláky a legíny, lehké mikiny a krásná trička. To vše můžete najít v prodejnách známých značek jako je New Yorker, H&M, Tera Nova atd. V těchto obchodech bývají na sportovce připraveni po celý rok. A kde se pohybuje cena krásných sportovních kousků? Za tepláky či legíny můžete zaplatit okolo 300,- Kč. Bavlněné basic tričko s krátkým či dlouhým rukávem bývá u těchto značek za velice příjemnou cenu. Pořídit jej můžete už za 100,-Kč. Tílka jsou na tom velmi podobně. Některé obchody nabízejí více kusů daného oblečení za zvýhodněnou cenu. Tak neváhejte a vydejte se pro kousky, které vás rozpohybují také vy!