Kokosový olej jako multifunkční pomocník. S čím vším nám dokáže pomoct?

Kokosový olej jako multifunkční pomocník. S čím vším nám dokáže pomoct?

V současné době se hojně preferují různé přírodní produkty. Důvodem je zejména fakt, že lidé mají už dost výrobků, které se testují na zvířatech a které jakýmkoli způsobem škodí přírodě. Mnozí lidé dokonce ustoupili i od kosmetických produktů, které dlouhodobě používali, a přešli na přírodnější alternativy. Pokud chcete tip na skvělý přírodní produkt, kupte si kokosový olej, který je doslova multifukčním pomocníkem.  

Kokosový olej mnozí znají jako pomocníka do kuchyně. Přece jen se jedná o produkt, který můžete využívat místo klasického nezdravého oleje nebo másla. Kokosový olej však není jen produktem určeným do kuchyně, ale je to také všestranný pomocník ulevující mnohým potížím.  

Kokosový olej na popraskané rty 

Nejednoho člověka trápí vysušené, popraskané rty, které si mnohdy ještě rozkouše do krve. Mnohé jelení loje však nefungují tak, jak by fungovat měly, a tak nezbývá člověku nic jiného, než zkusit různé krémy za tisíce. Než ale budete investovat do miniaturních balení krémů za enormní sumy, měli byste vyzkoušet kokosový olej, který boj s popraskanými rty vyhraje.  

Každý den si kokosový olej nanášejte na rty a uvidíte, jak rychle se vzpamatují ze svého hrozného stavu.  

Kokosový olej na suchou pokožku 

Určitě jste slyšeli o tom, že kokosový olej umí fantasticky hydratovat pokožku. Nahradí nejeden hydratační krém, který máte doma v koupelně. Hydratuje pokožku i pleť daleko rychleji než jakýkoli sebevíc drahý produkt na trhu. Můžete si jím mazat nohy, ale samozřejmě také obličej.  

Kokosový olej proti lupům 

Pokud vás trápí suchá pokožka hlavy, na které rázem vznikají lupy, i s tím kokosový olej pomůže. Stačí, když si budete pravidelně nanášet kokosový olej do vlasů a vmasírujete ho do pokožky hlavy. Lupy se zanedlouho zcela vytratí. 

Vyzkoušejte kokosový olej i vy.