Nakupujeme džíny. Na jaké se zaměřit?

Nakupujeme džíny. Na jaké se zaměřit?

Co tvoří nedílnou součást šatníku? Jsou to džíny. Džíny jsou něco, co využíváme po celý dlouhý rok, dokonce i v létě, když nám počasí nepřeje. V současné době však v obchodech najdeme tuny různých džínů, otázkou je, jaké jsou nyní stylové. Samozřejmě každý má svůj styl, každému se líbí něco jiného. Berte prosím naše tipy a rady pouze jako inspiraci, nechte se jen inspirovat tím, co se nyní nosí. Třeba zrovna vy chcete být stylová, ale nevíte, co se zrovna nosí. A my poradíme.  

Klasické zvonáče jsou opět v kurzu 

Dlouho se polemizovalo o tom, jak se comeback zvaný zvonáče uchytí. Dlouho nikdo nevěděl, jestli se jedná o stylový módní kousek nebo jestli se naopak nejedná jen o zkoušku doprodání zásob. A nyní se ukázalo, že skutečně jsou zvonáče comebackem, který se vrátil.  

Nosit můžete nejen typické zvonáče z džínoviny, ale také se nosí tepláky se zvonovým střihem, které tedy noste doma, nenoste je, prosím, do společnosti.  

Perličky jsou všude 

O perlách se říká, že jsou to nadčasové módní doplňky. Málokdo si však uvědomuje, že právě oblečení s perlami se také zařadilo mezi nadčasové kousky, které můžeme mít ve své sbírce či ve svém šatníku. Perličky jako takové jsou poměrně populární a seženete je v každé galanterii. Pokud jste tedy aspoň trošku zruční, můžete si perličky našít na vaše oblíbené kousky oblečení. Nebudete muset za džíny s perličkami utrácet.  

Džíny s perličkami seženete pravděpodobně do tisícikoruny, ale samozřejmě se najdou modely, které jsou dražší, bohužel.  

Džíny ke kotníkům 

I v zimě se nosí džíny ke kotníkům, konkrétně se nosí džíny, které jsou střižené letmo právě u kotníků, dokonce z ustřižených nohavic ještě čouhají nitě. Přesně takové džíny se aktuálně také nosí, přesně s nimi nešlápnete vedle. A opět tento styl džínů si snadno vytvoříte doma. S pomocí pinzety si nezapomeňte vytáhnout trochu nitek, aby šly vidět.