Jaké barvy oblečení sluší blondýnkám?

Jaké barvy oblečení sluší blondýnkám?

Nakupování oblečení je oblíbenou činností nejedné ženy. Samozřejmě se najdou i takové, které nemají nakupování oblečení zrovna v lásce, ale většinou je nakupování oblíbená aktivita, kterou ženy rády vykonávají. Některé ženy však při nakupování sahají po takových kouscích, které se buď dávno nenosí, nebo které jim barevně nepřistanou. Zaměřme se aktuálně na blondýnky a na to, co sluší jim.  

Každá žena je jiná. Každá žena má jinou postavu, každá žena má jinou barvu pleti a vlasů. Na základě vlasů se však můžou rozhodovat při nakupování oblečení, barva vlasů je totiž při výběru oblečení stěžejní. Zaměřme se na zmiňované blondýnky a na to, co sluší právě jim.  

Jen růžová to může být 

Blondýnky jsou většinou označovány za takzvané barbíny, myslí se zejména Barbie od Mattela, které jsou oblíbené u holčiček nízkého věku. Ne každá blondýnka se však za barbínu označuje, neupře ale ten fakt, že jí růžová barva, která je pro barbíny typická, sluší.  

Blondýnky jsou zkrátka díky svým vlasům jemné, mohou si tedy dovolit nosit výraznější barevné odstíny, jako je právě růžová. Každá blondýnka by tak měla mít ve svém šatníku růžové šaty nebo případně růžovou košili doplněnou o růžovou kabelku.  

Výrazně žlutá jako další slušivá barva 

Jak již bylo zmíněno, blondýnkám sluší výrazné odstíny barev. Kromě růžové mohou investovat i do žlutého oblečení. Nemyslíme však vybledlou žlutou barvu, ale spíše výrazný, kanárkový odstín. Dnes je možné zakoupit přesně v takovém odstínu třeba šaty nebo skládané sukně, největší nabídku oblečení této barvy najdete například v obchodech značky Mohito.  

Nebesky modrá pro jemné blondýnky 

Abychom však nezůstávali jen u výrazných barev, blondýnky mohou nosit také méně výrazné odstíny, jako je třeba nebesky modrý odstín. Zamilujte se do nebesky modré barvičky, která je na pohled jemná a velmi příjemná.