Jak nosit proužky

Jak nosit proužky

Už jste přemýšleli nad tím, co se letos bude nosit? Pokud jste ještě nad tímto nepřemýšleli, máme pro vás jeden tip, a sice nezavrhujte vzory, jelikož právě vzory jsou to, co letos bude “frčet”. Módní nadšenci a nákupní maniaci jistě ví, jak jednotlivé vzory kombinovat. Ti, kteří módě zrovna dvakrát nerozumí, možná nevědí, jak jednotlivé vzory kombinovat. Zaměřme se nyní na proužky, které letos budou vládnout módnímu světu.

Samozřejmě musíme uvést na pravou míru, že proužky nejsou to jediné, co se bude letos nosit. Kromě proužků jsou moderní puntíky, dále také indiánské vzory a mnohé podobné vzory, které vám jistě učarují.

Jak jsme ale zmínili, zaměřujeme se na proužky, jelikož to jsou motivy a vzory, bez nichž se letos opravdu neobejdete.

Proužky na sukních, proužky na halenkách

Proužky jsou vzory, které si zamilujete na lecjakém módním kousku. Učarují vám nejen na sukních, které jsou opravdu velmi vkusné, ale také třeba na halenkách a košilích, kde s proužky setkáte mnohem častěji.

Na co si dát při výběru proužkovaného oblečení pozor

Při výběru proužkovaného oblečení byste si jednoznačně měli dát pozor na to, v jaké poloze proužky jsou. Obecně se ví, že svislé proužky zeštíhlují, vodorovné přidávají na kilech. Zejména ženy s nadbytečnými kily a s nadváhou by si měli dávat pozor při koupi proužkovaných modelů, které jsou sice in, ale dokážou být opravdu velmi zrádné.

Jak proužky nosit

Proužkované oblečení se nosí s čímkoli, nikdy ale nic nepokazíte, pokud si obléknete proužky s jednobarevnými modely. Černá, bílá, šedá – s těmito barvami se proužky kombinují nejlépe. Pokud patříte k odvážlivcům, kombinujte proužky s proužky. Opravdu ale buďte opatrní a dejte si pozor na vodorovné proužky, aby vám nerozšířily tu část těla, kterou rozhodně rozšířit nepotřebujete nebo nechcete.