I bohatí sportují. Jaké sporty jsou jejich nejoblíbenější?

I bohatí sportují. Jaké sporty jsou jejich nejoblíbenější?

Přemýšlíte nad tím, proč jsou bohatí lidé tak ve formě? Pravdou je, že i tito lidé aktivně sportují. Mnozí lidé se domnívají, že chodí na operace, aby vypadaly skvěle, ale není to tak. Jen tedy sportují pod velením trenérů, kteří jim dávají pořádně do těla. Ostatně sporty, které vykonávají bohatí lidé, se liší trochu od sportů, jež vykonávají “běžní smrtelníci”. Sice je pravdou, že pokud bychom za bohaté brali jen hollywoodské celebrity, řekli bychom, že jejich oblíbeným sportem je běh. Zaměřme se však na bohatší jedince, a sice na milionáře a miliardáře, kteří nevykonávají jen tak nějakou sportovní aktivitu.

Na úvod je třeba říct, že jejich finanční možnosti jsou trochu někde jinde, proto se nemůžeme divit, že utrácí za sporty, které tolik stojí.

Golf jako rekreační sport

O golfu se říká, že je to sport pro bohaté. Stále je to pravda, na druhou stranu golf dnes může vykonávat i ten, kdo si na to pořádně našetří. Největší investicí je hlavně vybavení, vždyť jedna hole může vyjít i na několik desítek tisíc korun. Kromě toho se musí hradit členství v klubech, do kterých jako golfisté budete patřit.

Jachta pro doplnění adrenalinu do žil

Jachtaření je velice oblíbený sport bohatých. Samozřejmě si ho může vyzkoušet každý, pokud si pronajme instruktora a také jachtu. Bohatí však většinou mají svou vlastní jachtu a svého vlastního instruktora, který je s nimi pokaždé, když se na jachtu vydávají. Nicméně takové jachtaření je pro ně spíše doplnění adrenalinu do žil, každý potřebuje tělu dodat napětí, které je oprostí od myšlenek, které si v hlavě po celý den nesou.

Jízda na koni nejen pro ženy

Stejně tak drahým sportem je jízda na koni. Bohatí mají zpravidla svého vlastního koně a také najímají člověka, který se jim o něj stará. Mnozí se domnívají, že jízda na koni je sportem pro ženy, ale není to tak. Svého vlastního koně má nejeden bohatý muž.