Kuchařky se zdravými recepty

Dvě kuchařky se zdravými recepty, které musíte mít

V současné době se mnoho lidí snaží o to, aby zdravě jedli. Neustále se snaží vyhýbat se sladkému nebo nezdravému, stejně však někdy podlehnou těmto dvěma lákadlům. Ovšem snaha se cení. Jenže někdy se může stát, že třeba nevíte, co byste měli zdravého uvařit. Nemáte inspiraci. Na internetu se sice nachází mnoho zdravých receptů, ale vybrat je těžké. Navíc mnohým receptům nevěříte, mnohé recepty mají bohužel negativní reakce. Možná by vám však s tímto problémem pomohly dvě kuchařky, které jsou aktuálně v prodeji v internetových obchodech.

Mnoho lidí si řekne, že takovou kuchařku nepotřebují, že žijí v moderní době, v níž se to základní zkrátka najde na internetu. Ale mít takovou kuchařku doma, to není vůbec špatné. Podívejme se na dvě kuchařky, které vám vřele doporučujeme, v nichž najdete nejen zdravé obědy či večer, ale i svačiny nebo snídaně.

Recepty si jistě oblíbíte natolik, že odjinud už nebudete chtít vařit.

MyCookingDiary

Jednou z našich tipů je poměrně nově vydaná kuchařka od mladé nadané kuchařky Katky. Jedná se o dívku, kterou znáte hlavně z Instagramu. Vaří skutečně dobře a zdravě – a vy podle ní můžete taky vařit. V její nové kuchařce najdete recepty na celý měsíc (zahrnuje to jak třicet snídaní, třicet obědů a třicet večeří) plus se naučíte i ty samozřejmé základní recepty, které jsou bonusem knihy a které by měl každý znát a umět.

Kniha je vážně hezká po své vzhledové stránce a je hlavně přehledná, tudíž bude vyhovovat jistě naprosto každému.

Naše zdravé recepty

Pokud sledujete „We lift Together“, určitě budete potěšeni. Tito Slováci totiž taky vydali svou novou kuchařku, kterou nazvali „Naše zdravé sladkosti“. Najdete v ní zhruba sto receptů. Problém je, že je vydána jen ve slovenštině a je k dostání jenom na slovenské webové stránce. Na poštovném se knížka tedy řádně prodraží.