Čtyři outfity, v nichž hrají hlavní roli hnědé kotníkové boty

Čtyři outfity, v nichž hrají hlavní roli hnědé kotníkové boty

Někdy není snadné si obléknout na sebe něco stylového. Někdy se zkrátka vzbudíme s ponurou náladou a máme chuť si obléknout jen mikinu a roztrhané džíny. Ono to sice není nemoderní look, ale je pravdou, že vykouzlit bychom rozhodně mohli i něco zcela jiného a lepšího. V současné době se hodně nosí hnědá barva, proto vykouzleme čtyři outfity, v nichž hrají hlavní roli kotníkové boty hnědého zbarvení. Nechte se inspirovat a boty zařaďte do svého botníku. Je možné s nimi vykouzlit opravdu skvělé looky.

První outfit

V prvním outfitu jsou hnědé kotníkové boty v kombinaci s kratšími, pletenými šaty, které mají nápadně velký rolák. Silonky nebo punčošky s puntíkovaným vzorem je doplní, stejně jako lehký kabátek rovného střihu, klidně se může jednat o pohodlný jarní trenčkot. K tomu zvolte listonošku, která je dostatečně velká, leč nenápadná.

Druhý outfit

Pokud jste milovníkem culottes, určitě budete nadšeni z druhého outfitu. Vezměte si oblíbené volné kalhoty nazvané culottes, k tomu zvolte obyčejné jednobarevné tričko, které nebude upnuté, ale bude trochu volnější, a v pase to podtrhněte páskem. K tomu zvolte béžový nebo hnědý trenčkot, dále hnědé kotníkové boty a nezapomeňte na kabelku, která tentokrát bude v podobě dnes velice oblíbené (ale také nenáviděné) ledvinky.

Třetí outfit

Jestliže jste milovníkem overalů, pořiďte si takový, který trochu připomíná pánské montérky. Takové overaly jsou k dostání například v obchodech značky H&M, kde aktuálně sídlí hlavně v khaki nebo v béžovém odstínu. Mají košilový vršek, obvykle sahají ke kotníkům. K tomu zvolte právě hnědé kotníkové boty a ve stejné barvě kabelku přes rameno, která klidně může být menší. Kolem krku uvažte pásek.

Čtvrtý outfit

Hnědé kotníkové boty můžete doplnit i k úzkým džínům, které doplníte o jednobarevnou vypasovanou hezkou košili, na níž přehodíte vestu z umělé kožešiny. K tomu zvolíte business kabelku do ruky a pásek.