styling s legínami

Jak zvládnout styling s legínami?

Legíny jsou stále velice oblíbeným kouskem. Při nošení jsou velmi příjemné, praktické a jsou k dostání téměř všude a za přijatelnou cenu. Okouzlil vás tento pohodlný zázrak a pořídili jste si do vašeho šatníku hned několik kousků? Pak je velice důležité, abyste je uměli také správně nosit!

Prvním zádrhelem je, že legíny jakožto náhrada kalhot nejsou pro každého. Odhalují totiž linie spodní části našeho těla, kterou velmi obepínají. Proto je lepší legíny doporučit zejména ženám se štíhlejší postavou. Pokud jste silnější postavy a přesto toužíte po legínách, můžete si k nim na sebe vzít neformální šaty, či delší a volnější triko. Tato kombinace bude vypadat zajímavě a přitom nebude odhalovat vaše nedostatky.

Jak legíny správně nosit?

Pokud nechcete v legínách vypadat dobře, pak se vyvarujte jejich nošení s tílkem s hlubokým výstřihem. V tomto případě totiž budete působit lacině, nehledě na to, jak dobře vypracovanou postavu máte. Nezapomeňte na to, že legíny jsou vskutku tenké a přesně kopírují tvar vaší postavy, působí tedy trochu jako punčocháče. Pokud při jejich nošení nezvolíte delší tričko, tuniku či šaty, můžete sice okolí ukázat, že máte krásné a pevné pozadí, ale zároveň budete působit nafoukaně povýšeně, příliš vyzývavě a v konečném důsledku směšně.  Dobře tedy zvažte, zda by se vám líbily kritické pohledy společnosti, která by již při prvním pohledu na vás hodnotila váš zadek.

Oblast pozadí nemusí nutně zakrýt pouze tričko nebo tunika. Vrstvit na ně můžete také sukni. Velice pěkná je kombinace černých legín a černé sukně střižené „do áčka“. Tento outfit doplňte třeba vaši oblíbenou halenkou. Krásnou kombinaci dotvoří také pěknější tmavě modré či vínové tričko.

Sportu zdar!

Legíny můžete také využívat při sportování. V takovém případě je klidně doplňte o delší funkční tričko a můžete začít!