oblečení

Vytvořte si nové kousky ze starého oblečení! Víme jak!

Většinou každá žena má plný šatník naprosto zbytečných kousků oblečení, které už nikdy nosit nebude. Jedná se většinou o takové kousky, které jsou třeba malé nebo naopak velké, mnohé jsou také nevkusné nebo jiné už dávno vyšly z módy. Pokud některé kousky vyšly z módy, pak je opět vytáhněte a udělejte z nich takovou perfektní novinku, kterou rozhodně oslníte. Z každého starého kousku jde totiž vytvořit něco naprosto stylového.

Pokud tedy máte volnou sobotu, využijte ji trochu kreativně. Protřiďte si šatník a utvořte i z těch nejvíc ošklivých kousků něco fenomenálního. Je to opravdu prosté – jenom to chce dané kousky a pak řídit se návodem.

• Ze starých džínů nové šortky

Pokud máte doma hromadu starých džínů, které se vám například roztrhly pod koleny nebo nohavice už nejsou to, co bývaly, pak je nevyhazujte, ale přetvořte z nich něco geniálně stylového. Stačí, když si je rozprostřete na stole nebo na podlaze a tužkou mírně zaznačíte, kde je ustřihnete. Pokud milujete mini šortky, pak si je ustřihněte tak, aby šly vidět zespod kapsy, v opačném případě je délka šortek na vás. Jak je ustřihnete, pak jen trochu vytahejte trochu nikdy, protože právě takový ledabylý střih se nosí!

• Ze starých šortek něco nového!

Pokud však máte například běžné šortky z jiného, než denimového, materiálu, a už je nenosíte, udělejte z nich něco stylového. Zkuste například koupit krajky. Ty se aktuálně nosí takřka na všem, proto i na šortkách budou naprosto geniální. Stačí jenom, abyste je na šortky pak našili. Když k takovým teď už krajkovým šortkám přidáte vkusný pásek, máte ihned vytvořený elegantní look.

• Máte starý nátělník? Přidejte taky stylovou krajku!

Jestliže doma máte třeba starý nátělník, který nenosíte kvůli dírce na konci, pak ho taky nevyhazujte. Kupte si vkusnou krajku, která bude zhruba ve velikosti nějaké nášivky. Pak kus, kde je díra, ustřihněte zhruba ve velikosti dané krajky, kterou jste koupili, a pak ji tam jen přišijte. Díru tak zaplníte krajkou a nový stylový nátělník je na světě!