Trendy boty letošního jara. Oslníte s barvami nebo podpatky?

Trendy boty letošního jara. Oslníte s barvami nebo podpatky?

Jaro je konečně tady, což znamená, že je načase vyhodit kozačky ze svých botníků. Schovejte je zase na příští zimu. Sice se jaro nenese ještě v nejteplejším duchu, ale nemusíte své nohy sunout do vysokých kozaček, ve kterých by vám bylo opravdu horko. Raději sáhněte po krapet jiných botách, a to ideálně po kotníkových trendy botách, jež jsou hitem letošního jara. Samozřejmě kotníková obuv nebude to jediné, co se bude nosit. Prozraďme si další jarní kousky, které klidně mohou nést nejrůznější barevné kombinace.  

Po zimě většinou přichází období, které je plné barev. To se ostatně nemění ani letos. Jarní móda s sebou přinesla celou řadu barevných kousků, ovšem nejzajímavějšími trendy jsou barevné boty. Pokud chcete jít vidět v davu, pokud chcete od módních kritiků dostat deset bodů z deseti, měli byste vsadit právě na pestrobarevné boty, které oživí jakýkoli outfit.  

Přejděme však ke konkrétním trendům, které si letos na jaře zamilujete a které byste jednoznačně měli mít ve svém botníku.  

Boty se špičkami do čtverce 

Není to tak dávno, co se do módy dostaly boty, které neměly zaoblenou špičku, ale které měly špičku naopak špičatou tak, jak má být. Jenže toto období netrvalo dlouho a boty se špičatou špičkou vystřídaly boty, které mají špička hranatou čili do tvaru čtverce. Přesně takové boty s takovou špičkou se letos budou nosit, a tak se na ně připravte. Nemusíte se však bát toho, že se bude jednat o ošklivý kousek, právě naopak – boty jsou k dostání v sexy provedeních a zamilujete si je na první pohled.  

Boty na platformách frčí 

Po letech se opět dostáváme k platformám, které byly populární především v minulosti. Nyní je však může nosit nejedna žena, nejvíce si je však zamilují ženy nižší postavy, které chtějí své nohy opticky prodloužit. Platforma je pohodlnější než klasické podpatky, a tak v nich vydržíte i dlouhé hodiny.