Současná móda nám přeje! Znáte trendy, které skryjí bříško?

Móda se mění rychle jako počasí. Neustále se v obchodech obměňuje nabídka toho, co si můžeme koupit. Nyní v obchodech narazíme na zimní kolekci, která nám kupodivu celkem přeje. Pokud během vánočních svátků přibereme pár kilo, stačí si koupit něco volného ze zimní kolekce – a že těch volných kousků v obchodech je!

Pojďme si zmínit takové trendy, které nám bříško úspěšně skryjí, a o ať se děje, co se děje. Navíc stále v nich budeme styloví a stále se za námi budou lidé v dobrém otáčet.

• Šaty krabicového střihu

Určitě ženy znají šaty krabicového střihu. Jedná se o šaty, které nejčastěji najdeme s límečkem a s kapsami. Tyto šaty jsou skvělé v tom, že neobepínají postavu, a to ani trochu. Malinko nám vytvarují poprsí, ale jinak jsou naprosto volné a délkově zhruba do poloviny stehen. V obchodech je najdeme velice hojně, nejčastěji se zvonovými rukávy, které jsou dneska taky velice moderní a stylové.

• Volné svetry

V zimní kolekci najdeme letos skutečně mnoho svetrů. Nejpopulárnější jsou asi kardigany, které nám sahají až ke kolenům nebo až ke kotníkům. Po takových kardiganech bychom se mohli utlouct. Samozřejmě v zimní kolekci najdeme mnoho jiných dalších kousků, kvůli kterým se vyplatí zhřešit.

K těm kouskům patří například svetry s rolákem, které si nejčastěji kupujeme v šedé nebo v khaki barvě. Taky u nás vedou svetry s výstřihem do V, které nám pěkně zdůrazní poprsí.

Ať už si však vyberete jakýkoliv svetr, vždy mějte na paměti, že se dneska svetry nosí zásadně volné. Nebojte si vzít o velikost větší svetr – naopak, takové svetry jsou vítané!

• Volné halenky

Stejně tak, jak jsou vítané volné svetry, jsou vítané i volné halenky. Neměli bychom sázet na upnuté věci, které jenom zdůrazní naše nedokonalosti, když můžeme zaujmout volnějšími věcmi, které z nás vykouzlí skutečně svůdné a hlavně na pohled štíhlé ženy.