Příliš hubená. Co si vzít na sebe?

Příliš hubená. Co si vzít na sebe?

Zatímco reklamy jsou plné plnoštíhlých žen, které jsou sebevědomé a přijímají se takové, jaké jsou, na příliš hubené ženy jako by někdo zapomněl. Poradíme, co si vzít na sebe, abyste zazářila.  

Každá rada dobrá, ale… 

Ještě než se do toho pustíme, tak bychom vám chtěli připomenout jednu zásadní věc: Jste nádherná taková, jaká jste. Ať už vám doporučíme cokoliv, prosím, jako první kus oblečení, do kterého se zahalíte od hlavy až k patě budiž vaše silné vědomí toho, jak moc jste krásná a úžasná. Sebevědomí je to, co českým ženám nejvíce chybí. Pojďte s námi, ukážeme vám dokonalou krásku. Víte, kde je? U vás doma, v zrcadle. Nezapomeňte na to.  

Ať žijí krajky 

Jako štíhlá laň si můžete dovolit cokoliv. Nejvíce na vás vyniknou krajky, které dostojí své povaze zdobení křehkého stvoření. Budete je ladit do něžných pastelových tónů, nebo jste rocková rebelka a sexy dračice? Svůj outfit laďte podle aktuální nálady. Krajky se hodí do všech poloh vaší osobnosti. Využijte toho, že na vás vypadají úchvatně! 

Ach, ty boty 

Díky své štíhlé postavě na vás nádherně vyniknou také kozačky nad kolena. Ano, přesně to, o čem si my, majitelky slovanských nohou a stehen po dědovi, můžeme nechat jen zdát. Na vás tyto boty vypadají překrásně. Kombinujte se skinny džíny, legínami nebo punčocháči. Vaše nohy lako laň si zaslouží být vidět.  

Minimalismus 

Proč něco tak dokonalého, jako je štíhlá postava, příliš zakrývat? Zvolte šaty maximálně do délky půl stehen, přehoďte džínovou bundičku, a vyrazte do víru zábavy. Nepotřebujete nic schovávat, můžete si dovolit i boty bez podpatku, nebo třeba tenisky. Štíhlým ženám sluší také kožené křiváky a boty ve stylu kanad. 

Jste příliš hubená a přemýšlíte, jaké střihy se k vám hodí? Dopřejte si co největší možnost vrstvení v podobě krajek, živůtků a „vody“ ve výstřihu. Ale na jedno nikdy nezapomeňte: Jste překrásná!