čas balerín a espadrilek

Přichází čas balerín a espadrilek. Poradíme vám, s čím je nosit

Zima je konečně za námi, konečně jsme se dočkali toho sluníčka a příjemných teplot, které nám umožňují sundat tlusté, huňaté bundy. Opět přišel ten čas, kdy můžeme schovat zimní boty do kouta a kdy místo nich do botníku naskládáme tenisky, polobotky, lodičky a velice oblíbené baleríny a espadrilky. Zejména espadrilky se staly vloni v létě víc než populární. Byl to jistý comeback, který se vrátil z devadesátých let. Tento trend letos nezmizí z obchodů s obuví, ale naopak přibude ve velkém. A s nimi přijdou v mnoha nových podobách i baleríny.

Obecně platí, že čím barevnější, výraznější a originálnější espadrilky a baleríny budete mít, tím uděláte lépe. Nesázejte jen na neutrální barvy, které nenadchnou. Na jaře i v létě se nosí barvy. Jen s barevností zaujmete na míle daleko, jen s barevností rozradostníte ostatním den.

Otázkou však je, s čím espadrilky a baleríny kombinovat. Většina žen je totiž kombinuje s naprosto nevhodnými kousky.

S čím kombinovat espadrilky?

Espadrilky jsou trochu jiné než baleríny. Hlavní rozdíl se skrývá v tom, že espadrilky můžete nosit s džíny či se společenskými, úzkými kalhotami, kdežto baleríny s tímto oblečením nekombinujte. Espadrilky jsou elegantnost sama, proto se je nebojte kombinovat s ležérním stylem. Pokud se o svět módy zajímáte, moc dobře víte, že ležérnost se nyní s elegantností kombinuje.

S čím kombinovat baleríny?

Baleríny jsou sice krásná obuv, ale jen málokdo ví, k čemu je nosit. Rozhodně je nenoste s klasickými džíny či k šortkám, na pohled to nevypadá hezky. Noste je však k šatům nebo k sukním. Nejlépe uděláte, pokud si je nazujete vždy, když budete mít silonky či punčocháče.

Baleríny si nikdy nenazouvejte k plesovým šatům. Největší chybou, jaké se ženy dopouštějí, je, že nosí baleríny na plesy k úzkým, kraťoučkým šatům, které jsou délkově sotva pod zadeček. To je doslova módní hřích, který je zaručeně dostane do módního pekla!