Plesová sezona zahájena. Co si vzít na sebe?

Plesová sezona zahájena. Co si vzít na sebe?

Rok se s rokem sešel a my se opět můžeme radovat z plesové sezony, která vypukla, aniž bychom stihli mrknout okem. Pokud se letos chystáte na některý z velkých plesů, nabízí se otázka, co si vezmete na sebe? Plesy jsou přece jenom v každém případě společenská událost, na kterou se nevyplatí jít v teplácích nebo v tom, co nám zrovna padne do rukou. Pokud chcete zamířit na ples, musíte se obléct podle aktuálních trendů, jelikož vás na plese bude opravdu každý hodnotit. A abyste získali deset bodů z deseti, prozradíme vám, co je zrovna nyní in a co si rozhodně obléknout na blížící se candrbál.  

Jestliže na plesy chodíte každý rok, pravděpodobně máte aspoň hrubou představu o tom, co si na sebe vezmete nebo co se tak na plesy nosí. Jste si však také vědomi, že každým rokem se trendy mění, a tak je dobré se těsně před vymýšlením outfitu podívat, co je zrovna v módě. Nechcete přece přijít v tom, v čem se chodilo už vloni.  

Šaty ladící s doplňky 

Pokud bychom měli zmínit letošní trendy, které se vám mohou hodit na plesovou sezonu, zmínili bychom především šaty, které perfektně ladí s doplňky. Právě to se aktuálně nosí, právě s tím na nejednom plesu rozhodně zazáříte.  

Přesně s tímto zaujaly i celebrity, které se účastnily nejrůznějších akcí. Inspirovat se tedy konkrétně můžete od Elizabeth Hurkley, Karlie Kloss nebo od Brooke Shields či od Jane Lauder.  

Psaníčko je nezbytností 

Stejně jako v uplynulých letech, i letos je kabelka, tedy spíše psaníčko, naprostou nezbytností. Nemusíte s sebou tahat velkou tašku, ve které byste měla maximálně hromadu nepodstatných věcí. To, co potřebujete na plese mít u sebe, je maximálně psaníčko, telefon nebo případně rtěnka a klíče. Tím to hasne, nic jiného s sebou nemusíte tahat. Tedy ještě peníze by se vám hodily, to je fakt.  

Opět můžete zvolit psaníčko, které vynesly do společnosti zmiňované slavné dámy. Nebo vsaďte na něco, co se líbí čistě vám. Za nás volte zdobné, leč jednoduché psaníčko, které hezky sladíte s jakýmikoli šaty.