Pánové oblékejte se elegantně

Pánové, oblékáte se elegantně? Toto nesmíte postrádat!

Na vzhledu v dnešní době vážně záleží. Pokud chodíte oblékáni ledabyle, někdy na sebe oblečete dokonce roztrhané tričko zamazané od barvy, bohužel si o vás lidé na ulici nic dobrého nepomyslí. Samozřejmě, mnoho lidem nezáleží na tom, co si o něm lidé na ulici myslí, ale řadě lidem na názoru ostatních záleží. Dámy většinou dbají na to, co mají na sobě, ale pánové to ještě donedávna neřešili, dokud se nedozvěděli, že u žen zabodují více, když budou oblečeni elegantně.

Elegantně oblečený muž je asi ten nejpřitažlivější muž na světě. Samozřejmě do elegance nespadá jenom drahý oblek, který by se měl nosit každý den, ale spadá do toho mnoho jiných, daleko pohodlnějších věcí. Pojďme si říct, co by nemělo chybět v šatníku elegantně oblečeného muže.

• Košile

Základem elegantního šatníku jsou košile. Samozřejmě si je nekupujte v pestrobarevných formách, protože jimi skutečně nevyvoláte dobrý dojem. Vsaďte raději na neutralitu, na barvy, které milují všichni – nejvíce zabodujete s bílou nebo se světlounce modro.

• Polobotky

Pánové by rozhodně neměli postrádat ani polobotky. Dneska je na trhu mnoho druhů polobotek, které si jistě zamilujete. Zelenou mají zajímavé barvy – modrá, ale i samozřejmě hnědá. Černé polobotky raději nechejte v obchodech, protože černé polobotky se už skutečně nenosí. Raději sáhněte vždycky po těch hnědých, k nimž si kupte stejnobarevný pásek.

• Kalhoty

Samozřejmě bez kalhot ani ránu! Nemusí to být kalhoty od obleku, ale mohou být klasické společenské kalhoty, které klidně sahají jenom ke kotníkům. Takto krátkých kalhot se skutečně nemusíte bát, jsou stylové! Hlavně, pokud si k nim vezmete pestrobarevné ponožky, které se taky řadí do elegantního šatníku muže.

• Rolák

Muži by neměli postrádat ani aktuální hit, kterým je rolák. Roláky jsou dneska skutečně oblíbené a jsou vážně fantastické! Hodí se nejen k obleku, ale i ke společenským kalhotám, když jdete třeba do kavárny.