Nejlepší kousky ze zimní kolekce

Kvůli jakým kouskům ze zimní kolekce se vyplatí zhřešit?

Zima nám samozřejmě ze všeho nejdříve přináší sníh, který řada z nás nenávidí, jiní ho úplně milují. Kromě toho nám zima přináší i zimní kolekci do obchodů s oblečením, po které touží hlavně ženy, které milují nakupování. Letošní zimní kolekce se skutečně vyznamenala, nenajdeme snad jeden jediný kousek, který by se nám nelíbil. Módní svět se letos skutečně trefil do vkusu snad úplně všem – není pravda? Pojďme si však vypíchnout ty kousky, kvůli kterým se může letos zhřešit.

• Dlouhé košile

Zimní kolekce je většinou plná bund, plná svetrů a plná košil. A právě košile – ty musíme vypíchnout. Nenajdeme mnoho vypasovaných elegantních košil, což vůbec nevadí, na druhou stranu však najdeme dlouhé košile, které na sobě mají například elegantní nášivky, které letos frčí!

• Džínové bundy s kožíškem

Do zimní kolekce se nám připletly i džínové bundy s kožíškem, které taky doslova milujeme. Džínové bundy se nám vrátily z minulosti a od té doby sklízí jeden úspěch za druhým. Nejdříve byly k dostání jenom v klasické podobě, kdy jsme je nosili hlavně na jaro a v létě, ale díky kožíšku uvnitř se této bundičky nemusíme vzdát ani v zimě.

• Květinový vzor

I když v zimě květiny nerostou a nekvetou, v módním světě jich máme plno. Je to letošní paradox, dalo by se říct. Květinový vzor je naprosto senzační a stylový. Kytkami jsou posety kabelky, boty, džíny, kabáty, ale taky trička nebo čepice. Kdo je nemiluje, ten snad nemiluje módu!

• Cigaretové kalhoty se zavazováním

V zimní kolekci taky hodně najdeme společenské cigaretové kalhoty, a to i na zavazování. Jedná se o ty pohodlné kalhoty, které jsou v pase většinou na gumu a v nichž bychom i spali, jak moc jsou pohodlné. Tyto kalhoty jsme během teplých dnů kombinovali hlavně s teniskami, ale nyní se nemusíme bát kombinace s vyššími botami.

• Roláky

Roláky se nám ukázaly už během podzimu. Od té doby je tento kousek stále vyprodaný. Všichni ho kombinujeme, s čím se dá, protože se vším vypadá naprosto fantasticky a z každého looku vykouzlí look elegantní. Například ho velice často pánové kombinují s oblekem, dámy se ho nebojí nosit ke kostýmku nebo k saku.