Oblékejte se v zimě jako Francouzky

Oblékejte se v zimě jako Francouzky

Chcete i v zimě vypadat opravdu stylově? Abyste vypadali opravdu stylově, měli byste se nechat inspirovat jinými lidmi. Oblékání v zimě je trochu složitější, z vašeho outfitu jde vidět pod velkým kabátem nebo tlustou bundou jenom kousek. Pokud se však budete oblékat třeba podle Francouzek, zaujmete, i když z outfitu půjde vidět jenom něco. Francouzky totiž moc dobře ví, co se nosí, jak co kombinovat, jak vypadat krásně.  

Samozřejmě se můžete inspirovat i jinými lidmi. Inspirací jsou nejrůznější módní ikony, také celebrity, které běžně potkáváte třeba na televizních obrazovkách. Doporučujeme však věřit Francouzkám, protože právě o nich se říká, že jsou to nejkrásnější ženy planety.  

Výrazné doplňky 

Pojďme se tedy Francouzkami trochu inspirovat a prozraďme si, jak podle nich vypadat i v zimě skvěle, jak podle nich vykouzlit opravdu stylový outfit. Zejména doporučujeme investovat do výrazných doplňků, které jdou na zimních outfitech opravdu vidět, i když máte na sobě bujný kabát nebo tlustou bundu.  

Abychom však byli konkrétní, doporučujeme zejména zaměřit se na boty a také na pokrývky hlavy. 

Retro svetry 

Francouzky také sází během zimy na retro svetry. I vy se tímto krokem inspirujte a také investujte do retro svetrů. I když možná vypadají jak z nějaké pohádky, pravdou je, že vypadají velice krásně. Kouzelně vypadají hlavně k džínům, které jsou střižené do zvonu. Pokud nejste fanouškem tohoto typu džínů, lze retro svetr zkombinovat i s džíny s vysokým pasem.  

Ve stylu Anny Kareniny 

Kromě jiného Francouzky radí, že v zimě se vyplatí oblékat ve stylu Anny Kareniny. Máme tím na mysli kožich nebo kabát, který je doplněn romantickými šaty. Nebojte se hrát si s módou, Francouzky vás to mohou naučit. A styl Anny Kareniny si rozhodně zamilujete.