Zkoušeli jste léčbu ze zelných listů? Uleví nejen od bolesti

Zkoušeli jste léčbu ze zelných listů? Uleví nejen od bolesti

Trápí vás bolesti kloubů? Brání vám bolest vykonávat běžné denní a pracovní činnosti a v noci vás budí ze spaní? Polykáte prášky od bolesti a stále se situace nelepší? Potom je možná načase zkusit čistě přírodní formu léčby, a to za pomoci zelí! Ano, čtete dobře. Tato dalo by se říci naprosto obyčejná listová zelenina obsahuje vitamíny ve vynikajících kombinacích a poměrech, proto dokáže pomoci při řadě onemocnění, před kterými je bezmocný mnohý komerční lék nebo mast. 

Z lůna přírody 

Zelí obsahuje množství kyseliny askorbové, dále pak kyselinu listovou a kyselinu pantotenovou. Kombinace těchto zdraví prospěšných kyselin pomáhá zbavit tělo zánětu. Přírodní medicína doporučuje po dobu jednoho měsíce dělat zábaly ze zelných listů a problémy s klouby by měly odeznít. Vždy večer přiložte list na bolavý kloub a ovažte jej sterilním obvazem, nebo kapesníkem, aby pevně držel. Je vhodné nasadit také léčbu zevnitř, takže zahrnout do diety také konzumaci zelí, protože vám to urychlí zotavení.  

Pokud si myslíte, že vám to nepomůže, tak není přece nic jednoduššího než si to nejprve vyzkoušet. Zelí je přece výrazně levnější než komerční léky, nepotřebujete na něj předpis a je to zcela přírodní produkt, který koupíte doslova kdekoliv. Je třeba si uvědomit, že každý komerční lék není všespásná technologie z vesmíru a byl vyroben u nás z ingrediencí, které jsou dostupné v přírodě na naší planetě. Tak proč nezkusit také látky, které se v přírodě vyskytují v jejich původní formě? Určitě to za to stojí. 

Další způsoby léčby zelným listem 

Velice dobrá je kombinace medu, hořčice a kafrového oleje v poměru 1:1:3. Smíchejte do ucelené hmoty, kterou rozetřete na list zelí. Přiložte na kloub a upevněte opět obvazem, kapesníkem, nebo pokud nestačí, tak šálou. Nechejte působit 4 hodiny.