Kostky jsou podzimním hitem

Kostky jsou podzimním hitem. Jak je nosit?

Jaké vzory frčí na podzim? Rozhodně kostky. V současné době v obchodech naleznete jeden kostkovaný kousek vedle druhého. Není tedy možné se jim vyhnout. Pokud se nyní rozhodnete investovat do kostkovaných modelů, poradíme vám, jaké jsou stylovější než jiné a s čím je případně kombinovat. Přece jen kostky se nekombinují snadno.

Kostkovaná klasika v podobě kabátů

Podzim se nese ve znamení kabátů. Zatímco vloni byly populární zejména čistě šedé kabáty, letos je to jinak. Letošní podzimní kolekce se věnují zejména kostkované klasice. Kostkované kabáty se nosily zejména v sedmdesátých letech a nyní se opět dostaly do módy. Jedná se tedy opět o jakýsi trend, který si ženy opět po letech zamilovaly. A samozřejmě nejen ženy, ale také pánové, kteří mohou nosit krásné kostkované kabáty také.

Aby byl look s kostkovaným kabátem dokonalý, doporučujeme ho zkombinovat s velice vkusnými černými úzkými kalhotami cigaretového střihu, k tomu přidejte kabelku do rukou (ideální je listonoška) a nezapomeňte na černý baret. Na nohy nazujte mokasíny.

Kostýmky se na podzim unosí

Zatímco doposud jste kostýmek mohli nosit jen na výjimečné události, nyní můžete kostýmek nosit takřka kdykoli se vám zlíbí. Kostkované kostýmky nyní najdete na každém rohu, zvolte takový, který bude mít delší sako. K tomu opět nazujte mokasíny nebo případně polobotky, nepohrdněte ani baretem případně jinou podobnou čepicí.

Kostkované dlouhé sukně

Letošní podzim nezavrhuje sukně, dokonce je podporuje, a to konkrétně dlouhé sukně, které sahají až ke kotníkům. Pokud sukně budou v kostkovaném vzoru, máte vyhráno a módní stylisti vás ocení deseti body z deseti. K dlouhým sukním se hodí boty spíše na podpatku, kabelka opět do rukou. Jako top zvolte úzký roláček jedné barvy, může být případně i krátké sako sahající těsně pod prsa.