Maskování většího zadečku

Jakým oblečením zamaskujeme větší zadeček?

Mnoho žen každé ráno řeší, co si asi obléknou do práce. Stojí několik hodin před zrcadlem a zvažují, co si obléknou, protože přece jenom chtějí vypadat k světu. Jenže mnoho žen taky trápí nedokonalosti, k nimž se řadí například větší zadeček nebo silnější stehna. V tom případě je oblékání ještě složitější, protože přece jenom každá žena chce, aby tyto nedokonalosti nešly vidět. Jestliže sledujete aktuální módní trendy, jste nadšeni z nové kolekce, která nám přinesla mnoho fantastických kousků, které nám větší zadeček zamaskují.

Pojďme se společně podívat na to, jak docílíme štíhlejšího zadečku díky oblečení. Oblečení, které nám s touto nedokonalostí pomůže, je skutečně mnoho, škoda, že mnoho lidí o takovém oblečení neví. Aktuální móda nám skutečně hraje do karet.

Šaty krabicového střihu

Jestliže sledujete současnou módu a všimli jste si aktuální kolekce, zaregistrovali jste určitě fantastické šaty, které jsou délkově zhruba ke kolenům a které nijak neobepínají postavu. Jsou volné a zároveň tak pohodlné, že si je musí zamilovat naprosto každá žena. Těmto šatům se říká „šaty krabicového střihu“ a v obchodech je najdeme například se zvonovými či s rozšířenými rukávy. Perfektně se k nim hodí například různobarevné silonky či punčocháče nebo lodičky či polobotky.

Volné dlouhé mikiny

Mikiny se staly taky velice populární. Na pultech obchodů je najdeme v mnoha různých provedeních a střizích. Pokud vás trápí větší zadeček, sáhněte po neobyčejně dlouhé mikině, která sahá až do poloviny stehen. Většinou mají tyto mikiny kapuci a hodí se například ke kabátu volného střihu. Díky volnému střihu a přijatelné délce zamaskují lehce větší zadeček, který vás trápí.

Boyfriendy, girlfriendy

Džíny, které známe pod názvy „girlfriendy, boyfriendy“, jsou taky skvělé. Jelikož v těchto džínách je každý zadeček pevnější, nikdo si vašeho většího pozadí ani nevšimne. Tím si buďte stoprocentně jisti.