Celebrity milují běh

Celebrity milují běh! Kdo běhá dnes a denně?

Sportování je oblíbenou aktivitou mnoha z nás. V současné době je sportování skutečně tak oblíbené, že takto trávíme svůj veškerý volný čas. Lidé většinou sportují z toho důvodu, že chtějí zhubnout nebo že se chtějí cítit opět trochu lépe. Kromě toho mnoho lidí, hlavně žen, sportuje z toho důvodu, že sportuje i jejich oblíbená celebrita, kterou uznávají. Skutečně, celebrity, které na první pohled vypadají jako modelky, na svou postavu dbají nejen ve fitness, ale hlavně i venku – často běhají.

Běh se stal asi tím nejoblíbenějším sportem. Je to sport, který lze vykonávat naprosto všude za jakýchkoli podmínek, tudíž možná proto se stal tak populární. Hlavně se po něm skvěle hubne, což ví každý, kdo se o hubnutí a o jednotlivé sporty trochu zajímá.

Pojďme si zmínit hvězdy, které na běh nedají dopustit. Divili byste se, kolik celebrit hubne – o některých jste si to dávno mysleli, jiné vás však mohou zaskočit, protože na to, že sportují, tak tak vůbec nevypadají!

Reese Witherspoon

Tuto krásnou blondýnku můžete znát hlavně z nestárnoucích filmů o pravé blondýnce. Taky si zahrála v mnoha novějších filmech, z nichž můžeme vyjmenovat například Voda pro slony, kde hraje společně s krásným Robertem Pattistonem. Právě tato na první pohled velice křehká blondýnka skutečně miluje běh. Sama tvrdí, že běh jí dodává energii, kterou potřebuje k mnoha projektům, jež je součástí.

Taťána Kuchařová

Pokud bychom měli zavítat do České republiky, zmínili bychom i českou modelku Taťánu Kuchařovou, tedy dneska už Gregor Brzobohatou, která dokonce podporuje projekt, jenž povzbuzuje ženy k běhání. Sama je zastáncem toho, že běh je skvělý způsob, jak si udržet super fyzičku.

René Zellweger

Jistě si pamatujete na poměrně obézní Bridget Jones, kterou známe ze stejnojmenného filmu. Právě představitelka této postavy taky miluje běh, i když by to možná do ní na první pohled nikdo neřekl. Sama miluje nejen venkovní běh, ale neštítí se ani běžeckého pásu.