Účinné běhání

Jak často běhat, abyste do měsíce viděli výsledky

Pokud jste po vánočních svátcích nezhubli do léta tolik, kolik jste očekávali a kolik jste si přáli, ještě nezoufejte. Je totiž možnost, jak nadbytečná kila během krátké doby shodit. Nemusíte si platit drahého osobního trenéra, stačí, když začnete běhat. Běh je zadarmo a lze ho provozovat kdekoliv a kdykoliv. Stačí, když si k běhu najdete dostatek času, který bohužel velká část z nás postrádá. Pokud se však rozhodnete běhat a budete běhat pravidelně, zaručujeme vám, že výsledky uvidíte ještě předtím, než otevřou brány veřejných koupališť.

Jak jsme zmínili, běh je populární sport, který si zamiluje skutečně každý. Lidé ho zbožňují především proto, že je zcela zadarmo. Pojďme se na běh jako takový podívat z blízka, řekněme si, kdy uvidíme výsledky a jak dlouho musíme běhat, aby běh k něčemu byl.

Stačí běhat čtyřikrát týdně

Výsledky uvidíte, když budete běhat čtyřikrát týdně. Je to tak akorát, nemusíte běhat denně, protože tak moc toužíte po vysněné postavě. Čtyřikrát týdně stačí, do toho samozřejmě vykonávejte ještě jinou aktivitu, jakou je plavání nebo jóga, což jsou dva nenáročné, přesto velice efektivní sporty, které vykonávejte v mezičase, zhruba dva dny v týdnu. Jeden den si nechte na odpočinek, na takzvanou regeneraci těla.

Jak dlouho běhat?

Otázkou taky je, jak dlouho běhat. Nezáleží tak na délce, kterou uběhnete, ale spíše na tom, jak dlouho běháte. Doporučujeme běhat zhruba třicet, čtyřicet minut. Během této doby si však kontrolujte svou tepovou frekvenci, která se výrazně podílí na spalování tuků.

Výsledky uvidíte za měsíc

Nyní potěšíme především ty, kteří chtějí zhubnout do doby, než se otevřou brány veřejných koupališť. Výsledky totiž uvidíte už za jeden jediný měsíc, což je skvělé! Když navíc budete dodržovat pitný režim a budete jíst pravidelně a zdravě, výsledky budou nepřehlédnutelné.