look

I pohodlný look může být stylový! Ukážeme, jak na něj!

V dnešní době plné sociálních sítí a toho, že každý hodnotí každého a že každý chce být výjimečný a hezký před druhými, kdy na názorech jiných záleží a kdy všechno dokumentujeme a ukazujeme svým přátelům, je těžké žít. Každý den se otáčíme na to, co máme na sobě, abychom náhodou neměli něco, co už dávno vypadlo z módy. Zaměřujeme se na vkusné kombinace, které nám zaručí, že nedostaneme imaginární hodnocení od druhých, které bylo menší než deset. Jenže v mnoha v případech se uchylujeme k tomu, že se zkrátka ohlížíme na kousky oblečení, jež nám nejsou vůbec pohodlné. Celý den se tak nese v nepříjemném duchu, protože se zkrátka necítíme dobře.

Je však načase, abychom se přestali ohlížet na ostatní a abychom konečně začali nosit to, co se nám líbí, bez ohledu na to, co si o nás druzí pomyslí. Pokud chceme být styloví, neznamená to, že musíme nosit to, co se nám nelíbí nebo co není pohodlné – i stylový look lze sestrojit z pohodlných kousků a my ukážeme, jak na to!

1. Džíny

Základním kouskem jsou pohodlné džíny. Můžou, ale také nemusí být roztrhané – záleží na tom, co preferujete. Pohodlné džíny by měly být z elastického materiálu, protože právě ten způsobí, že náš pohyb bude naprosto pohodlný a přirozený. Ovšem pokud máte doma jiné, volte jiné – jen ať to jsou džíny.

2. Basic tričko

Obyčejných jednobarevných triček má každý doma habaděj. Basic trička jsou vždy dokonalé k naprosto čemukoliv a nikdy neuškodí, když si je oblékneme. Na barvě v tomto případě naprosto nezáleží. Nejlepší volbou jsou ale však univerzální bílé nebo černé kousky.

3. Cardigan či dlouhý svetr

Pohodlných svetříků máme doma také jistě plné skříně. Vždyť během zimy jsou to nejlepší kamarádi. Pokud máte doma svetr, který je dlouhý až po kolena, volte ten, jinak je při tomto stylovém outfitu povolen také jakýkoliv cardigan nebo jiný svetřík.

4. Tenisky nebo chelsea boty

Na nohy nazujte oblíbené tenisky, které zaručí pohodlnost. Pokud však prší nebo je chladněji, zkuste vytáhnout chelsea boty, jež se staly fenoménem během letošního jara. Jsou kotníkové a opravdu stylové.

5. Doplňky

Na ruku dejte oblíbené řemínkové hodinky. Kabelku volte crossbody přes rameno. Pokud bude opravdu chladno, povoleny jsou i huňaté dlouhé šály, které se dokonale sladí se svetříkem dlouhého střihu.