Dubaj otevřel další atrakci pro turisty

Dubaj otevřel další atrakci pro turisty – o co se jedná?

Cestování je velice oblíbené – a to zejména dnes, kdy se dá cestovat kamkoliv mnoha dopravními prostředky doslova za pár korun. Pokud patříte k vášnivým cestovatelům, oceňujete převážně takové dovolené, které jsou plné dobrodružství. Nemáte v lásce dovolené, na kterých jenom ležíte na pláži. V současné době je populární cestování do Afriky, kde jsme blízko zvířatům, která běžně vídáme jenom za sklem v zoologických zahradách. Taky je velice populární destinací Dubaj a jeho okolí. A právě v Dubaji otevřeli novou atrakci pro turisty, kterou si rozhodně zamilujete.

Dubaj je známý tím, že je to místo, kde je možné doslova všechno. Vzniká zde spoustu neotřelých atrakcí, které nikde jinde nemůžeme spatřit či zažít. V současné době se zde otevřela městská zipline dráha, která je nejdelší na světě!

Dubaj zase o něco výjimečnější!

O Dubaji se říká, že je zde možné i to nemožné. Právě to potvrzuje i otevření nové turistické atrakce, která bude obrovským lákadlem. Touto atrakcí je již zmiňovaná zipline dráha, která je tou nejdelší na světě. Dubaj se tak opět stal výjimečnějším, než jakým doposud byl. Opět otevřel něco, co sahá do rekordních rozměrů!

Kde dráhu najdeme?

Tuto adrenalinovou atrakci najdeme ve čtvrti Dubai Marina. Pokud by vás zajímalo, jak vlastně dlouhá je tato dráha, hned vám to prozradíme. Je dlouhá necelý kilometr, což je naprosto neuvěřitelné.

O tuto krásu se zasloužil její manažer Mohammed Javada, který moc dobře ví, že Dubaj je město oblíbené hlavně díky extrémním a adrenalinovým zážitkům. Opět tak nalákal dost turistů, kteří chtějí zažít něco naprosto neuvěřitelného.

Je nutno dodat, že tato zipline dráha je tu jedinečná. Dříve tu podobná dráha fungovala, ale jednalo se jenom o dočasnou atrakci. Nyní se však zdá, že novinka tu vydrží pěkně dlouhou dobu, protože je o ni velký zájem.

Kromě této dráhy je velkým lákadlem i lezení po mrakodrapech či třeba skydiving.