Conversky rok 2018

Budou Conversky i letos v módě?

Móda se neustále mění, což moc dobře ví každý módní nadšenec. Neustále přichází do módy nové kolekce, které nám doslova berou dech z plic. Letošní zimní kolekce nám udělala velkou radost, protože přece jenom nám přinesla mnoho kousků, které se mohou nosit i volnější. Tudíž by se dalo říct, že móda naprosto schvaluje to, že jsme po vánočních svátcích zase přibrali. Nicméně pojďme se podívat trochu do budoucna – zanedlouho je tu jaro, konečně opět vytáhneme tenisky a botasky. Možná bychom se na toto roční období mohli připravit už nyní. Řekněme si pravdu – sníh už zkrátka nenapadne. Otázkou tedy je, jaké boty budou na jaře trendy?

Možná by vás hlavně zajímalo, jestli budou stylové Conversky, které se staly populární hlavně v loňském roce. Na trhu už působí víc jak sto let, jsou populární dlouhá léta, ovšem vloni jsme je vídali na nohou takřka každého z nás.

Jak to letos bude?

Asi vás nepřekvapí, když řekneme, že tenisky značky Converse stále budou v kurzu. Přece jenom jsou to boty, které se hodí naprosto ke všemu. Zamilovali jsme si je k obyčejným džínům, ale kombinujeme je i s oblíbenými šaty krabicového střihu či s podobnými jinými věcmi, které rádi nosíme. Tato obuv se nám naprosto podřídí a vždy se ke všemu hodí.

Je nutné poznamenat, že i když mnoho lidí nosí tyto tenisky jenom v klasické bílé podobě, jsou i jiné barvy, kterými zaujmete.

Jaké barvy a střihy si máme letos koupit?

Letos budou hlavně populární barevné tenisky, proto se nebojte sáhnout například po červených Converskách, které si taky zamilujete stejně jako ty bílé. Nezapomeňte na to, že tyto boty jsou nejen kotníkové, ale i nad kotníkové. Ani těch se nebojte. Sice se hůř obouvají, ale to by nemělo být žádnou překážkou, nemyslíte?

Taky se opět budou nosit takové tenisky značky Converse, které na sobě mají různé aplikace, tudíž nějaké diamanty či podobně.