Léto a móda

Co přinese letošní léto?

Ani během letošního léta zrovna neušetříme. I letos se do módy dostaly takové módní trendy, které jsme doposud nevlastnili. Abyste však nekupovali to, co je jen jakousi chvilkovou záležitostí, přinášíme vám několik topů na to, co si koupit, čím si udělat radost. Přece jen pokud nepatříte mezi nákupní maniačky, možná nevíte, co se aktuálně nosí. A abyste měli nakupování takzvaně „z krku“, sáhnete i po tom nejméně stylovém kousku. Letos se takovým kouskům vyhnete díky našim exkluzivním tipům.

Kopretiny jako motiv letošního léta

Motiv květin se do módy dostal poměrně nedávno, konkrétně paradoxně v zimě, kdy květin venku bylo nedostatek díky teplotám sahajícím pod bod mrazu. Motiv květin se tak doslovně stal naší spásou, jíž jsme si chtěli oživit neutrálně zbarvený šatník. Zatímco v zimě byl populární motiv květin obecně, nyní je už krapet upřesněn či jinak řečeno specifikován.

Při výběru oblečení se zaměřte zejména na kopretiny a sedmikrásky, které jsou, podle aktuálního dění v módním světě, květinami letošního léta. Tento jednoduchý motiv si zamiluje každá žena, která touží po romantickém outfitu plném něžného motivu.

Barvy duhy, na scénu!

Léto se nikdy nenese ve znamení jednobarevnosti či neutrality.  Nese se naopak ve znamení barev duhy, které jsou pro léto doslova typické. V současné době uděláme nejlépe, pokud si pořídíme oblečení v barvách duhy. Dalo by se říct, že letošnímu létu dominuje duhová mánie a barvy se dostaly i do kolekcí takových značek, které v minulosti nikdy na barevnost nesázely, ale spíše se zaměřovaly na neutrální a nestárnoucí kombinace, jako je kombinace černé a bílé barvy.

Plavky s plastovými prvky nesmím chybět v letním šatníku

Plavky se mění každým rokem, letos se při nakupování zaměřme na takové plavky, které mají plastové prvky, a to nejčastěji plastová kolečka, která jsou viditelně umístěna na plavkách.