Oblíbené pražské kavárny

Pražské kavárny, kde si to zamilujete na první pohled

Každý Čech by měl minimálně jednou ve svém životě vidět hlavní město. Většinou do hlavního města České republiky jezdíme na střední škole, kdy navštěvujeme především památky, které jsou bohužel plné turistů. Pokud se však rozhodnete Prahu navštívit v jiném čase, nenavštěvujte klasické památky, ale raději se zaměřte na dech beroucí vyhlídky, které nemají turisté v lásce. A až z vyhlídky sejdete zpátky do centra velkoměsta, zajděte si na skvělou kávu, která se tu prodává hned v několika fantastických a stylových kavárnách.

Otázkou je, jaká kavárna stojí za navštívení. Jak jsme zmínili, na území Prahy se nachází mnoho kaváren, které jsou po designové stránce naprosto nepřekonatelné a doslova dokonalé. Abyste nemuseli bloudit centrem města a abyste po marném hledání nakonec nezapadli do první kavárny, kterou najdete, poradíme vám, jaké kavárny stojí za navštívení, a to nejen díky svému vzhledu a atmosféře, ale především díky vynikající kávě.

IF Café

Kavárny IF Café naleznete na mnoha místech v Praze. Než se do této kavárny vydáte, raději si zavolejte o rezervaci místa. Jedná se o velice populární kavárnu, která je hodně propagovaná známými lidmi českého showbyznysu. Navíc nyní se kavárny IF Café dostaly do podvědomí svými citrony, což jsou sladké kalorické bomby, které si ostatně zamilujete. Pokud se budete nacházet v okolí zastávky I. P. Pavlova, nemusíte si rezervaci dávat, protože v okolí Náměstí Míru naleznete hned dvě pobočky kavárny. V jedné se tedy jistě místo najde.

Kavárna Styl&Interier

Hledáte kavárnu, která se nachází přímo v centru, a to konkrétně u Václavského náměstí? Jedna taková krásná, zapadlá kavárna se zde nachází. Musíme vás ale varovat, každý, kdo do kavárny vstoupil, se do ní zamiloval na první pohled. Jedná se o jednu z nejkrásnějších kaváren v Praze a na to, že se jedná o kavárnu v centru, není cenově nedostupná. Najdete ji hned naproti Lucerny u tramvajové zastávky Václavské náměstí mířící směrem k Andělu.