Baleríny do špičky

Baleríny do špičky a tenisky s vysokou podrážkou. Jaká další obuv frčí?

Zajímáte se o módu? Pokud ano, jistě vám neuniklo to, co se aktuálně nosí. Vrátil se do módy opět retro styl, který mnozí lidé milují, ale jiní ho z celého srdce nenávidí. Do retro stylu patří nejen zvonové kalhoty nebo batikovaná trička, která jsou ohromným hitem, ale také šátky, velké brýle, květinové kabelky a samozřejmě nesmíme zapomenout na halenky a trička s odhalenými rameny, které se nosily například v nestárnoucím filmu Pomáda, jež milují děti i dospělí. Do tohoto stylu se však řadí i boty, a to konkrétně boty s vysokou podrážkou, na nichž se chodí stejně špatně jako na jehlách. Přesto jsou to módní hity, které chce mít ve svém botníku každý z nás.

Vysokou podrážku ocenili zejména ti lidé, kteří neměří dva metry. Pokud jste také malého vzrůstu, doporučujeme sáhnout po jakékoliv obuvi, která má vysokou podrážku. Musíme vás však upozornit, že chodit na takové podrážce není zrovna jednoduché. Musíte držet rovnováhu stejně, jako když chodíte na jehlách. Je to však o něco pohodlnější, navíc se netrápíte kostkovou dlažbou, do níž se obvykle zapíchávají podpatky u lodiček.

Otázkou však je, jaké boty s vysokou podrážkou v obchodech najdete?

Tenisky i polobotky

Už vloni na jaře jsme se radovali z polobotek, které měly vysokou podrážku. Byla to elegantní obuv, kterou si zamilovali především ti, co byli malého vzrůstu. Polobotky na vysoké podrážce však měly úspěch i u vyšších lidí, především žen, protože se nemuseli trápit s lodičkami, ale mohli si vzít pohodlné, elegantní polobotky.

Jelikož se polobotky těšily tak velkému úspěchu, do módy se hned dostaly i tenisky s vysokou podrážkou. Začala je vyrábět nejen značka Puma, ale vysokou podrážku najdete i v nové kolekci značky Converse.

Když vysokou podrážku nemilujete

Je však jasné, že vysokou podrážku nebude milovat každý. Pokud zrovna vy patříte do skupiny lidí, kteří nemilují vysokou podrážku na botách, doporučujeme si pořídit vkusné baleríny do špičky. Jsou to elegantní baleríny, které jsou mnohem vkusnější než běžné, zakulacené boty. Navíc se dají kombinovat také takřka se vším, což ocení především ženy, jež nepotřebují a nemají botník nacpaný k prasknutí.