Základní kousky v šatníku nesmí chybět. Usnadní vám kombinování

Základní kousky v šatníku nesmí chybět. Usnadní vám kombinování

Naučte se pracovat chytře se svým šatníkem. Pokud jej vybavíte tzv. basic, neboli základními kousky, budete mít vždy co na sebe. Nikdy se vám nestane, že byste nešťastně hleděli do skříně plné oblečení, a přesto nevěděli, co si obléknout. Tyto kusy oblečení vás nezklamou nikdy a budete je moci kombinovat na mnoho způsobů. 

Černé kalhoty 

V každém případě si pořiďte univerzální černé kalhoty, které jsou lehce elegantní. Díky nim se budete moci v klidu vydat na zkoušku ve škole, schůzi v práci, na rande, ale například i na pohřeb, kdy nechcete řešit, jak budete vypadat, ale jde vám hlavně o smuteční odstín.  

Výhodou těchto kalhot je skutečnost, že je můžete kombinovat téměř s čímkoli. V létě to bude krátce střižený top, při formálních příležitostech například halenka, u které si můžete dovolit i výraznější barvy nebo vzory.  

Bílá halenka 

Protipólem k černým kalhotám je také bílá halenka v základním střihu. Můžete ji využít pro speciální příležitosti, ale stejně dobře poslouží i během běžného dne, kdy stačí jí lehce a nedbale ohrnout rukávy, a navíc doplnit o výraznější šperk. V bílé budete vypadat svěže a elegantně.  

Sako 

Při výběru saka buďte pozorní. Když vyberete střih mezi sportovním a elegantním provedením, máte vyhráno. Takové sako můžete nosit k teniskám, ale jindy také k lodičkám. Záleží jen na vás, pro jaké boty se ráno rozhodnete. Hlavním rysem takového módního kousku je jednoduchost, aby se sako hodilo k různým outfitům.  

Minimalistická kabelka 

U kabelek to vypadá, že neplatí žádná pravidla. Vždy byste ale doma měli mít alespoň jednu variantu, která je v neutrálním odstínu a přijatelné velikosti a můžete ji využít pro každou příležitost. Ne každý den totiž budete mít možnost vytvářet luxusní kreace, a někdy proto oceníte jednoduchost. K výrazným šatům navíc vždy zvolte podobný typ kabelky, který nepřebije svým designem vaše oblečení.