Trendy v obuvi pro rok 2020

Trendy v obuvi pro rok 2020

S příchodem nového roku jsme se konečně dočkali také zbrusu nových trendů ve světě módy. Pokud jste nechtěli utrácet před koncem roku proto, že jste vyčkávali na novinky, které dorazí na pulty obchodů, nyní se už konečně můžete pustit do nakupování. Nyní totiž na pultech obchodů najdete mezi slevami také hromadu novinek, které jsou pro letošní rok in. Zaměřme se konkrétně na svět obuvi, kde je trendů pro letošní rok opravdu mnoho.  

Pokud jste milovníkem obuvi, možná už víte, jaké trendy se v tomto světě nachází pro letošní rok. Pakliže jste doposud neměli potřebu svůj botník obměňovat, ale nyní tu potřebu máte, prozradíme vám, jaké boty si koupit, jakým botám rozhodně podlehnete na první pohled.  

Originální podpatky jsou to, čemu žena neodolá 

I když nejste milovnicí podpatků, pravděpodobně neodoláte botám, které budou mít velice originální podpatek. Lodičky s blyštivými podpatky, se zdobeným podpatkem nebo se zajímavým podpatkem – to je to, co letos bude in a čemu žádná žena neodolá. V roce 2020 bychom měli při výběru podpatků zapomenout na klasické nudné jehly, jelikož originalita a extravagance se letos nosí. Navíc vás v takových podpatcích nikdo nepřehlédne, což se na událostech, kam podpatky nosíte, hodí.  

Sandálky na platformě pro parné léto 

Možná už nyní přemýšlíte nad tím, jaké boty se budou nosit v létě. Kupodivu to nebudou obyčejné pantofle, ale budou to sandálky, které však budou na platformě. Jestliže jste milovníkem platforem, pak už tento kousek dychtivě vyhlížíte v obchodech, i když do léta zbývá ještě několik dlouhých měsíců.  

Vojenské boty nejen pro drsňačky 

Jaké další boty se budou letos nosit? Rozhodně vojenské boty, které opravdu nejsou jenom pro drsňačky, ale jsou naopak i pro křehké dívky, které chtějí svůj outfit oživit něčím netradičním. Je to opět jeden z více výrazných trendů, který byste měli mít ve své sbírce.