Outfity, kde hrají hlavní roli boty se zvířecím motivem

Outfity, kde hrají hlavní roli boty se zvířecím motivem

Ženy každé ráno svádí samy se sebou boj, jelikož si nejsou jisté tím, co si mají obléknout. Proto shání na internetu typy na outfity, od nichž se takzvaně odpíchnou. V případě, že taky často nevíte, co si obléknout do práce nebo do školy, máme pro vás několik tipů, které vás rozhodně budou inspirovat. Zaměřili jsme se na outfity, kde hrají hlavní roli boty se zvířecím vzorem. Právě zvířecí vzor je totiž v módě.  

Pokud se o módu zajímáte, pak vám nemusíme dlouze říkat, že právě zvířecí motiv je to, co dnes je označováno za stylové. Zvířecí motiv se dnes vyskytuje na nejednom kousku oblečení, nejvíce na něj narazíme právě na lodičkách či podobných botách. Zaměřme se na outfity, kde budou hrát prim konkrétně lodičky zvířecího motivu. I když lodičky nepatří k těm nejpohodlnějším botám, to neznamená, že je občas na nohy nenazujeme. Jsou chvíle a situace, které si lodičky doslova žádají.  

Zvířecí lodičky s ležérním stylem 

Móda dnes povoluje leccos, dokonce kombinovat ležérní styl s tím elegantním. V případě, že milujete ležérní styl, ale potřebujete ho trochu vylepšit, nazujte si právě lodičky se zvířecím motivem. K lodičkám zvolte obyčejné úzké džíny, které doplníte tričkem s potiskem a delším, vypasovaným sakem či blazerem. Uvidíte, jak skvěle budete vypadat. Nezapomeňte na kabelku, vystačíte si s obyčejnou listonoškou, případně s menším batůžkem.  

Zvířecí lodičky do společnosti 

Pokud míříte do společnosti, například na pracovní večírek nebo na ples, nebojte se lodičky vytáhnout i v tomto případě. Jen je zkombinujte s tmavými, nejlépe černými silonkami, k nimž zvolíte buď vypasované, upnuté šaty zvýrazňující ženské prvky, nebo volnější, oversized šaty, které v pase stáhnete páskem, aby vás zbytečně nerozšiřovaly.  

Zvířecí lodičky a koženkové sukně 

Jestliže se zajímáte o módu, moc dobře víte, že dnes jsou moderní hlavně koženkové sukně, které jsou do pasu a délkově ke kolenům. Právě takové sukně krásně doplní právě zvířecí lodičky a vypasovaná, obyčejná košile, kterou můžete doplnit o sako, případně o kabát rovného střihu.