Nejkrásnější ostrov světa

Když dovolená, tak na nejkrásnějším ostrově světa

Každým rokem přemýšlíme nad tím, kam se vydáme na dovolenou. Mezi nejoblíbenějšími destinacemi najdeme Itálii, ale taky Afriku. Pokud však toužíte po soukromí, měli byste zajet na ostrovy, které se řadí k těm nejkrásnějším a které paradoxně navštěvuje nejméně lidí. Sice se nebude jednat o nejlevnější dovolenou, ale bude to stát skutečně za to. Otázkou tedy je, jaké ostrovy se řadí k těm nejkrásnějším na světě?

V současné době jsou populární mnohé ostrovy, ale ani jeden ostrov není tím nejkrásnějším. Vybrali jsme vám jen takové ostrovy, které stojí za navštívení a které se mezi nejkrásnější ostrovy řadí. Nyní je to jen na vás – jakému ostrovu dáte letos přednost před ostatními?

Zamilujte se do Aitutaki na Cookových ostrovech

Velice krásným ostrovem je ostrov Aitutaki, který najdeme na Cookových ostrovech. Jedná se o nádherné místo, kde jsou nekončící výhledy. Zamilujte se do zdejších palem a pláží, do zdejších tvorů, jež se budou ve vodě proplétat kolem vašich nohou. Ostrov Aitutaki je přesně tím ostrovem, kde vám bude dopřáno soukromí. Samozřejmě, není to tu vylidněné, jenom si zde každý hledí svého. S čím se tu však nepotkáte, tak jsou doslova narvané pláže lidmi.

I Velká Británie má své krásné ostrovy

Ve Spojeném království taky najdeme ostrov, který je krásnější než jiné. Je to ostrov Lewis and Harris, což je nádherný, dech beroucí ostrov, kde moře je průhledné a kameny unikátní. Přímo sem jezdí lidé spíše na piknik než za koupáním. Zamilují si to zde i fotografové, protože krásnější výhledy jen stěží někde najdete.

Nesmíme zapomenout na Bora Bora

K těm nejluxusnějším dovoleným, které můžete prožít, patří i dovolená na Bora Bora. Nejedná se o místo, které si může dovolit každý, ale pokud si ho dovolit můžete, neváhejte a vydejte se přímo sem, protože krásnějšího místa na světě rozhodně není. Bora Bora je známý hlavně zdejšími chaloupkami, které mají střechu ze slámy, a samozřejmě mořem, které je tak průzračné, že dohlédnete až na samé dno.