zábavné parky

3 nejlepší německé zábavné parky, které stojí za návštěvu!

Pokud s rodinou nevíte coby, zajeďte si někam na výlet! Vždyť pokud přeje počasí, pak by bylo chybou se nevydat vstříc novým zážitkům a novým objevům. Navíc jestliže máte malé či i velké děti, pak si rozhodně vyžadují trochu pozornosti. Právě děti jsou ty, které neposedí a touží po nových dobrodružstvích, které na ně čeká takřka na každém rohu, jenom však stačí vytáhnout paty z domu.

Nicméně pakliže chcete někam jet, ale nevíte kam, zkuste takové ty ověřené klasiky, které děti milují, tedy procházku zoologickými zahradami, kterých je v Česku zhruba devatenáct, dále pak navštivte i oblíbené hrady a zámky a jestli ani jedno z těchto základních, klasických výletů neohromí, pak vsaďte na trochu extrému a adrenalinu, který však děti dostanou jenom za odměnu. Pokud budou hodné, vydejte se s nimi do německých zábavných parků, jež se řadí k těm nejoblíbenějším poblíž České republiky! Do Německa to máme přece jen kousek, a jestli není ve vašem městě nějaká pouť, pak takové využití času bude přesně to pravé.

• Heide Park

Mezi takové nestárnoucí klasiky rozhodně patří unikátní Heide Park, do něhož se vyplatí jet nejen jednou, ale rovnou tak desetkrát! Pokud milujete adrenalin, zábavu a pouťové atrakce, pak se sem rozhodně vydejte. Těšit se můžete na Pirátskou show, dále pak na Lucky Land, což je westernové městečko, které je určeno pro ty nejmenší. Mimo mnoho horských drah a jiných podobných atrakcí se těšit můžete i na Monoral nebo třeba na dětskou indiánskou atrakci – Roller coaster.

• Europa-Park

Jestliže jste nadšenci do horských drah, tak opravdu mnoho jich naleznete v Europa-Parku. K takovému kvalitnímu zábavnímu parku rozhodně patři i 4D kino nebo třeba nejrůznější show či tematické prostředí, které vás stoprocentně dočista vtáhne do tohoto unikátního světa zábavy.

• Legoland

Klasika pro malé i velké je Legoland. Pakliže jste milovníky lega v jakékoli podobě či jen chcete využít volný čas o víkendu, Legoland je to pravé.