kabelky

Kabelky, které vás okouzlí

Rádi si každý rok vybíráte ty nejkrásnější a nejmodernější módní kousky, které vás nadchnou? Nádherné a skvostné kabelky, které prostě musíte mít, jen když je zahlédnete v regále. Pokud vám tam chybí nová kabelka, neváhejte a ulovte si nějakou právě nyní. Kabelka vyjadřuje vaši osobnost i styl. Některé kousky jsou prostě jedinečné. Kabelka má být krásná a kvalitní, má sloužit a dělat vám radost. Pokud tedy chcete začít vyrážet z domu zvesela, udělejte si radost a kupte si novou kabelku, která potěší za každých okolností. Na výběr máte velké modely, menší crossbody kabelky i drobná psaníčka ze sametu, s kamínky i s flitry.

Kabelka přes rameno nebo na předloktí

Nosíte kabelku přes rameno nebo na předloktí? Někdo má rád kabelku do ruky, někdo nosí kabelku přes rameno anebo zavěšenou na ruce. Někdy to jinak nejde, prostě potřebujeme mít volné ruce a kabelka na rameno se nám hodí. Pokud jste se ale někdy zajeli podívat do Paříže, možná vás tam zaujalo, to co nás. Pařížanky s neskrývanou elegancí nosí rády často kabelku na předloktí, zatímco u nás to ještě není tolik běžné. Ony vypadají prostě báječně. Možná se u nás stále takové nošení kabelky považuje tak trochu za projev snobství, za jakousi demonstraci vlastní nadřazenosti a ukazování na odiv kousek luxusu.

Udržte si styl

Pokud si dáte kabelku přes loket a pak si ji dáte přes rameno, je to úplně něco jiného. Kabelka na předloktí je mnohem elegantnější a zajímavější. Dostane mnohem větší šmrnc a rázem působíte mnohem sebevědoměji. Podtrhuje vaši osobnost a nijak vás nezastíní. Také vám neustále neklouže z vašeho ramene a neustále máte přehled o svých věcech. I po dlouhém úmorném dni, kdy padáte únavou a vyčerpáním, si udržíte styl. Ne všechny kabelky jsou vhodné právě pro nošení na předloktí. S batohem narvaným svačinami pro děti a termoskou čaje elegance moc nenaděláte. I když ve větší kabelce se toho dá dost skrýt.