podzim moda

Vybavte se třeba na podzim

Jestliže jste si ještě nestihly prohlédnout nové jarní kolekce nebo letní kolekce, nevadí. Máme pro vás nejzásadnější a nejzajímavější trendů módní sezóny, které se budou nosit. Chystají se totiž kolekce podzim 2017. Podíváme se na ně tak trochu z jiného úhlu. Zabere určitě objem, který se bude tentokrát přidávat zejména v oblasti rukávů. Jedním z nejstylovějších a nejpohodlnějších kousků je překvapivě mikina. Sněhově bílá varianta se bude kombinovat s lehkými pastelovými barvami, ale samozřejmě i s jinými odstíny. Pokud ale máte výrazná ramena a hrudník, tomuto trendu se raději vyhněte, ať vám zbytečně nepřidává na objemu a kilogramech.

Volány a volánky stále letí

Kromě třásní budou volány snad úplně všude a to vůbec nepřeháníme. Volánky se totiž v jarních kolekcích objevují zejména na módních topech, rozevlátých sukních, smyslných šatech a letos dokonce i na kalhotách. To ale neznamená, že podzim musí být jiný než jaro. K volánům si musíte najít vztah a nic nelámat přes koleno. Do jaké míry a v jaké vizuální podobě si je připustíte k tělu, záleží čistě na vás. Objevit se mohou třeba i na košili. Doplněné budou i módními průsvitnými materiály. Pevnou pozici mezi podzimními aktuálními trendy si opět drží transparentní jemné materiály. Můžete je použít i v případě, že nechcete odhalovat příliš mnoho. Šanci můžete dát například tylovým topům či šatům doplněným podšívkou. Kombinace budou i vyostřené v kombinaci s křivákem a kotníčkovými botami.

Armádní barvy v rytmu podzimu

Pokud máte slabost pro sukně, nemusí mít nutně na sobě kytky, motýlky a volánky. Nepřehlédněte sukně z podzimních kolekcí, které mezi odstíny charakteristické pro podzim zařazují i barvu, která bývá v tomto období obvykle v útlumu. Jde o khaki odstíny v armádních tónech. Jestliže nechcete působit zbytečně ostře a přísně, nezapomínejte zapojit ženské prvky. Vojenskou bundu si můžete přehodit přes šaty a kombinaci oživit nevšedním párem bot. Obuv může mít pestré bary, květinový vzor či výšivku. Rytmus pozdzimu tančí i ve znamení proužků, se kterými šetřit rozhodně nemusíte. Proužky se totiž budou letos nosit opravdu ve velkém. Mohou se objevit u sukním kalhot, šortek i saka a proužky mohou zdobit také klasická trička.