Relax v Beskydech

Relaxaci v Beskydech pod Lysou horou zvolte v Sepetné

Pokud chcete strávit příjemný relaxační pobyt, zkuste to v Beskydech na Sepetné, kde vás čeká Hotel Sepetná a penzion Sluníčko. Užijete si zde pár volných dnů nebo i delší dovolenou. Můžete si rezervovat své ubytování v některém ze středisek Rekreačního centra Sepetná, které jsou včetně snídaní i volného vstupu do krytého bazénu RelaxCentra Sepetná a k dispozici jsou i další služby, které si pak lze dokoupit samostatně. Využít můžete nabídky různých pobytových balíčků, které zahrnující v ceně řadu služeb a výhod. Hodí se pro rodiny s dětmi, zamilované páry, ale i skupinky přátel, kteří si chtějí společnou dovolenou užít. Nejvíce je Sepetná navštěvované během víkendů, státních svátků, školních prázdnin, v době dovolených či na silvestrovské pobyty.

Penzion Sluníčko pod Lysou horou v Beskydech

Pokoje v penzionu Sluníčko jsou převážně dvoulůžkové, někdy i s možností dvou přistýlek a je zde i pokoj pro imobilní osoby. Najde se zde i několik pokojů LUX, vybavených vířivou vanou nebo vanou. Všechny pokoje v penzionu Sluníčko jsou nekuřácké. Téměř všechny pokoje jsou vybaveny tak, aby mohly být uzpůsobeny i jako dvoulůžkové pokoje jak s manželskou postelí, ale i s oddělitelnými lůžky. Pro hosty penzionu je k dispozici také prostor, kam si můžete dát kufry pro případ, že se pokoje připravují nebo uvolňují na konci pobytu. Přímo u penzionu Sluníčko se nachází monitorované parkoviště a pro hosty je zdarma. K penzionu je možné i přijet autobusem. Penzion Sluníčko má i monitorovanou kolárnu a lyžárnu.

Rekreační centrum Sepetná

Penzion Sluníčko je součástí Rekreačního centra Sepetná a proto mohou ubytovaní hosté využít služeb RelaxCentra Sepetná, kde je s největší nerezový hotelový bazén v Beskydech, disponuje mnoha atrakcemi i whirlpoolem, saunou a bowlingem. RelaxCentrum Sepetná je od penzionu Sluníčko vzdáleno pouze 10 minut příjemné procházky. Ubytování v Beskydech pod Lysou horou v rámci rekreačního centra tak nemusíte mít přímo v místě, kde je Hotel Sepetná, ale i ve velmi příjemném penzionu se skutečným komfortem.