Nošení doplňků není žádná věda! Noste je tak, ať vám perfektně sednou

Nošení doplňků není žádná věda! Noste je tak, ať vám perfektně sednou

Každý, kdo miluje módu ví, že na doplňcích zkrátka záleží. Dotváří outfit a přivádí ho k naprosté dokonalosti. Pokud patříte k jedincům, kteří se však nošení módních doplňků obávají, čtěte dál. Naučit se nosit doplňky tak, aby vám krásně sedly, není totiž žádná záhada. Je to o několika krocích, které stačí realizovat.  

Nejdříve si v doplňcích udělejte pořádek 

Zejména, pokud jste doplňky delší dobu neměli na sobě, je zapotřebí si v nich udělat pořádek. Nejdříve ze své sbírky vyhoďte kousky, které už delší dobu nenosíte nebo které se vám zkrátka už nelíbí. Proč byste je také ve šperkovnici schovávat měli, že ano?  

Po vytřídění vám ve šperkovnici zbyde několik kousků, které se následně naučíte opravdu skvěle kombinovat.  

Nebojte se šátků a jejich kombinování 

Možná vám ve vaší sbírce zbyl krásný šátek. Mnoho lidí si myslí, že šátky patří jenom na krk, ale ti se mýlí. Šátky mají své místo také ve vlasech nebo na zápěstí. Stejně tak se nebojte šátek ovázat kolem kabelky, které tak rázem dodáte zcela jiný nádech.  

Samozřejmě to s šátky nepřehánějte. Stačí jeden. Jeho úkolem je předně dodat outfitu potřebnou energii a oživit váš celkový look 

Kabelky v neutrálních barvách 

Pakliže se bojíte nosit kabelky, pořiďte si je jenom v neutrálních barvách. Nesázejte na žádné jiné barvy, které byste nevěděli, jak zkombinovat. Ideálním řešením jsou tak barvy černé, hnědé a také tělové. Ty lze zkombinovat prakticky se vším, ať už s neutrálními outfity, tak s těmi barevnými 

Samozřejmě se vyhněte také imitacím krokodýla, potiskům nebo lakované kůži. To jsou podoby doplňků, které jsou zase o úroveň výš. Pokud cítíte, že kombinování doplňků není zrovna vaše parketa, raději se jim vyvarujte.  

Vsaďte na výraznost 

Abyste si s kombinováním šperků nemuseli lámat hlavu, vsaďte na výraznost. Výrazné doplňky totiž outfit zpestří, i když takový prvek bude v celém outfitu zakomponován jen jeden. Jeden výrazný doplněk stačí. Vám to usnadní práci, přesto budete vypadat naprosto senzačně.