Módní trendy, nad kterými zůstává rozum stát

Módní trendy, nad kterými zůstává rozum stát

Pokud jste byli v nedávné době nakupovat, určitě jste zaznamenali módní trendy, které jsou nyní dávány v obchodech do popředí. Móda zkrátka zase kralovala a do popředí přinesla zajímavé trendy, nad kterými mnohým zůstává rozum stát. Kdo by to byl tušil, že se do módy jednoho dne dostane to, co nyní nacházíme ve vitrínách v obchodních domech. Pojďme si říct ty nejbizarnější módní trendy, u nichž nevěříme, že je někdo může nosit.  

Plastové kabelky nebo batohy 

Plastová móda ovládá módní svět, o tom není pochyb. Když se dostaly na pulty obchodů pláštěnky, člověk si řekl, že dobře, že je to jen ochrana před deštěm v moderním pojetí. Jenže když se později na pulty obchodů dostaly kabelky nebo batohy taktéž vyrobené z plastu, jež byly zároveň tedy průhledné, člověk se sám sebe zeptal, jestli to opravdu někdo nosí nebo je to jen pro zábavu. S postupným vyprodáváním tohoto kousku se však potvrdilo, že plastové kabelky se lidem opravdu zalíbily.  

Ledvinky nejen okolo pasu 

Pokud bychom měli zmínit retro kousky, které se vrátily do módy a zažily tedy jakýsi boom, zmínily bychom ledvinky, které se už dávno nenosí jen kolem pasu. Dnes se ledvinky nosí i jinak, konkrétně přes rameno. Tento módní doplněk buď milujete, nebo na druhou stranu nenávidíte. Na jaké straně jste tedy vy? 

Zvířecí vzory opět na scéně 

Kromě ledvinek nebo plastové módy jsou na scéně také zvířecí vzory, které se dříve spojovaly hlavně s levnými ženami. Dnes se však jedná o stylový vzor, který lze kombinovat takřka s čímkoli. Opět však nad tím, na čem všem se zvířecí vzor může nacházet, lze jen kroutit hlavou. Nejčastěji se tento vzor ukrývá na kabelkách, na botách nebo také na úzkých, obepnutých kalhotách.  

Semišové kabáty a bundy 

Pokud jste sháněli nějakou bundičku nebo kabátek, který by vás ochránil před jarními či poté letními chladnými dny, pravděpodobně jste narazili na semišovou módu. Ze semiše se dnes vyrábí jak kabáty, tak bundy, a to ve fantastických střizích. Rozhodně byste měli jeden semišový kousek mít, nemyslíte?